Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
FED 2024

Szkolenia Fleet Online

Termin: 15 grudnia 2020 (wtorek), godz. 10.00

Temat:  Wynajem długoterminowy flot, jako alternatywa zakupu. Sektor publiczny ma wybór.

Elastyczne i atrakcyjne kosztowo sposoby na uzupełnianie floty i zarządzanie autami nie są zarezerwowane dla biznesu. Podmioty z sektora publicznego mogą korzystać z oferty wynajmu długoterminowego i zapewniać swoim pracownikom konieczną mobilność, bez potrzeby posiadania samochodów na własność. Jak to działa? Kiedy się opłaca? Na te pytania odpowiedzą uczestnicy webinarium organizowanego przez Arval Polska i Magazyn Fleet.

 

 • Wynajem długoterminowy flot, jako alternatywa zakupu.
  Robert Antczak, Arval Polska
 • Czym jest wynajem długoterminowy i jakie są jego zalety? Charakterystyka usług i ich dostępność dla sektora publicznego w świetle nowej ustawy PZP
  Paweł Doleciński, Arval Polska
 • Wynajem samochodów elektrycznych - fakty vs mity, statystyki, praktyczne wskazówki i doświadczenia klientów
  Radosław Kitala, Arval Polska
 • Z myślą o przyszłości już dziś - wynajem samochodów elektrycznych
  Witold Śmiałek, Krakowski Holding Komunalny.

 

Prelegenci

Robert Antczak
Dyrektor Generalny Arval Polska, Prezes Zarządu PZWLP

 Od 1 grudnia 2019 r. pełni funkcję Dyrektora Generalnego największej w Polsce firmy wynajmu długoterminowego samochodów, Arval Polska. Z Grupą BNP Paribas, do której należy firma Arval, Robert Antczak jest związany od 2017 roku. W Banku BNP Paribas pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Pionu Rozwoju Biznesu i Organizacji w obszarze MŚP i Bankowości Korporacyjnej. Swoją karierę w bankowości rozpoczął w 2002 r. w Banku Handlowym w Warszawie S.A. (Citigroup). Od 2004 do 2009 r. pracował tam, jako Dyrektor Departamentu Leasingu. W latach 2009–2013 był Dyrektorem Zarządzającym w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw w Kredyt Banku S.A., a w latach 2013–2017 Dyrektorem Departamentu Sprzedaży Produktów w Pionie Biznesowo-Korporacyjnym w Santander Bank Polska S.A. i odpowiadał za sprzedaż produktów bankowości transakcyjnej, finansowania handlu oraz wsparcie polskich firm w wyjściu na rynki zagraniczne.

 

 

 

Paweł Doleciński
Business Development Manager Public Sector Arval Polska

Paweł Doleciński zajmuje się rozwojem sprzedaży w segmencie Public w Arval od września 2018r.

Swoją przygodę ze sprzedażą zaczynał od branży FMCG (PEPSI), jako Szef Regionu. Od 2005 r związał się  z PKN ORLEN SA, gdzie był zaangażowany w rozwój sprzedaży paliw i usług w dziale Kart Flotowych, pracując na kilku stanowiskach menedżerskich a ostatnio jako Dyrektor Sprzedaży Kart Flotowych.

Skuteczny, kompetentny Menedżer z wieloletnim doświadczeniem oraz silną motywacją do osiągania celów. Menedżer specjalizujący się w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedażowymi, rozwojem produktu i procesami, jakości obsługi Klienta.

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego na  Politechniki Łódzkiej. Uczestnik cyklu szkoleń w tym Akademii Biznesu oraz programu „Talent Management” dla kadry Menedżerskiej.

Interesuje się gospodarką, motoryzacją, jest aktywnym motocyklistą i rowerzystą a w wolnych chwilach pasjonuje się ogrodem.

 

 

Radosław Kitala
Consultant & Arval Mobility Observatory Manager Arval Polska

Radosław Kitala jest konsultantem w Arval Service Lease Polska, najszybciej rozwijającej się firmie w branży Car Fleet Management w naszym kraju. Jego zadania mają na celu ciągłe doskonalenie procesów i produktów firmy. Kitala jest także jedynym w Polsce przedstawicielem think tanku Arval Mobility Observatory. Ma ponad 12 lat doświadczenia w branży leasingowej, począwszy od stanowisk specjalistycznych po menedżerskie. Pozwoliło mu to zdobyć wiedzę i kompetencje potrzebne do realizacji licznych projektów z zakresu oceny ryzyka, operacji, obsługi klienta i tworzenia nowoczesnych produktów finansowych.

Praca w największej firmie leasingowej w Polsce zaowocowała bogatym doświadczeniem w  skutecznym wdrażaniu innowacji i nowych funkcjonalności systemowych.

Radosław Kitala jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i posiada doświadczenie jako nauczyciel akademicki. Jest też autorem publikacji naukowych z dziedziny finansów.

Interesuje się motoryzacją, ogrodem oraz czytaniem książek. Pasjonat biegów OCR (z przeszkodami).

 

 

Witold Śmiałek
Członek zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego ds. rozwoju

Absolwent Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie, pełnił m.in. funkcje: Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, Prezesa Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Krakowie oraz Doradcy Prezydentów miast: Krakowa (w zakresie jakości powietrza) i Nowego Sącza (restrukturyzacja MPK w Nowym Sączu). Od 2017 roku pełni funkcję członka zarządu KHK SA ds. rozwoju.

TEMAT: Z myślą o przyszłości już dziś - wynajem samochodów elektrycznych

 

 

Zapisz się na szkolenie

Pozostałe szkolenia