Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
efleetmanager

Szkolenia Fleet Online

Termin: 16 lutego 2021 (wtorek), g. 10.00

Pojazdy elektryczne we flotach firmowych. Jak je wprowadzić i skutecznie nimi zarządzać przy wsparciu telematyki.
 

Wprowadzenie pojazdów elektrycznych do flot wiąże się z wieloma wyzwaniami i wiąże się z wieloma zmianami w firmie, infrastrukturze i procesach działania. Fleet menedżerowie muszą nauczyć się funkcjonować w nowym środowisku i wypracować efektywne procedury: od znalezienia i wyboru właściwych pojazdów, po kalkulację kosztów ładowania i zapewnienie dostępu do infrastruktury.  Muszą także uwzględniać pozostały zasięg jazdy pojazdu przy planowaniu obsługi sekwencji zamówień lub wyborze pojazdu do pracy oraz mieć dokładną informację o lokalizacji punktów ładowania w danym regionie. Telematyka może ich w tym skutecznie wesprzeć.

W ramach webinaru omówione zostaną min. poniższe zagadnienia:

  • Rozwój elektromobilności w Europie i na świecie – trendy i zmiany rynkowe
  • Elektryfikacja flot - potrzeby firmy a oferta rynkowa
  • Dlaczego warto się podłączyć?
  • Ryzyka i wyzwania związane z wprowadzaniem EVs do flot
  • Funkcjonalności systemów telematycznych wspierające pojazdy elektryczne
  • Skuteczne zarządzanie flotą elektryczną na platformie WEBFLEET
 

Prelegent

WOJCIECH FILIPIAK
Senior Sales Engineer
Webfleet Solutions

Wojciech Filipiak ukończył studia magisterskie  na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej . Swoją karierę rozpoczął jako konstruktor aparatury kosmicznej w Centrum Badań Kosmicznych. Następnie związał się z branżą komputerową – pracował w firmie Via Computer Polska i Maxcom Computer Polska na stanowiskach menedżerskich. Z telematyką związany od 2005 roku, w Webfleet Solutions Polska na stanowisku Senior Sales Engineer odpowiada za rozwój platformy WEBFLEET i implementację nowych produktów. Współpracuje z partnerami integracyjnymi i nadzoruje wdrażanie rozwiązań telematycznych u klientów końcowych zarówno w Polsce, jak i na rynkach europejskich. Prywatnie interesuje się jazdą na rowerze oraz modelarstwem lotniczym.

 

 

 Zapisz się na szkolenie

Pozostałe szkolenia