Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

Szkolenia Fleet Online

Termin: 28 października (środa), g. 10.00

Program szkolenia:

  • Jakie korzyści daje wdrożenie systemu do zarządzania flotą,

  • Jak kontrolować wydatki i nadzorować koszty pojazdów,
  • Jak wykorzystać urządzenia mobilne w zarządzaniu flotą,

  • Jak usprawnić procesy zarządzania pojazdami „poolowymi”,

 

Prelegent

RAFAŁ DMYTRYSZYN
Dyrektor handlowy
SOFTRA Systemy Informatyczne

Kieruje sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnych systemów IT do zarządzania flotami pojazdów w przedsiębiorstwach, sieciach wypożyczalni i firmach CFM.

Od ponad 10 lat wspiera klientów w celu efektywnego doboru narzędzi informatycznych do realizacji polityki zarządzania flotą firmy. Odpowiada za promocję w Polsce i za granicą systemu do zarządzania carsharingiem firmowym i detalicznym.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje poprzez doradzanie firmom w procesie wdrażania nowych systemów IT. Kieruje wdrożeniami w firmach posiadających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy aut.

Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych na temat rozwoju oprogramowania flotowego w Polsce, a także stały prelegent na szkoleniach i konferencjach dla fleet managerów.  Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

 

 

 

Zapisz się na szkolenie

Pozostałe szkolenia