Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szkolenia Fleet Online

Termin: 28 kwietnia 2021 (środa), g. 10.00

Temat: Oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów może wspomagać fleet managera na wielu płaszczyznach.


W ramach wykładu omówione i zaprezentowane zostaną najważniejsze zagadnienia w zakresie:

  • integracji oprogramowania flotowego z innymi systemami w firmie – możliwości i korzyści,

  • zarządzania kosztami floty w kontekście przepisów podatkowych oraz współpracy z działem księgowym,
  • rozliczania kilometrów prywatnych i służbowych pracowników,


Prelegent

RAFAŁ DMYTRYSZYN
Dyrektor handlowy
SOFTRA Systemy Informatyczne

Kieruje sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnych systemów IT do zarządzania flotami pojazdów w przedsiębiorstwach, sieciach wypożyczalni i firmach CFM.

Od ponad 10 lat wspiera klientów w celu efektywnego doboru narzędzi informatycznych do realizacji polityki zarządzania flotą firmy. Odpowiada za promocję w Polsce i za granicą systemu do zarządzania carsharingiem firmowym i detalicznym.

Zdobyte doświadczenie wykorzystuje poprzez doradzanie firmom w procesie wdrażania nowych systemów IT. Kieruje wdrożeniami w firmach posiadających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy aut.

Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych na temat rozwoju oprogramowania flotowego w Polsce, a także stały prelegent na szkoleniach i konferencjach dla fleet managerów.  Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

 

 

 

Zarejestruj się

Pozostałe szkolenia