Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
efleetmanager

Szkolenia Fleet Online

Termin: 18 listopada (środa), g. 10.00

Temat:
Nowoczesne formy finansowania.
Wynajem długoterminowy samochodów: proste rozwiązanie na trudne czasy.

 

Prelegenci

ILONA OCHĘDUSZKO
Dyrektor Account Management Carefleet S.A.

Wykształcenie: wyższe,  w tym podyplomowe zarządzanie sprzedażą

Kariera: kariera zawodowa rozpoczęta w roku 2000, w instytucjach bankowych. Zdobyte doświadczenie zawodowe oparte jest na solidnych fundamentach kształtowanych w instytucjach finansowych takich jak Citibank S.A. , czy też Żagiel S.A.
Od 11 lat zatrudniona w Carefleet S.A. Pracę w firmie CFM rozpoczęła od stanowiska Account Managera, poprzez stanowisko Regionalnego Kierownika w Dziale Account Management, figurowała jako Zastępca Dyrektora Account Management, a dziś piastuje stanowisko Dyrektora Account Management.

Zakres obowiązków: obejmuje szereg działań związanych z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami. Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych, opracowywanie strategii sprzedaży oraz strategii funkcjonowania całego departamentu, tworzenie i aktualizacja  procedur wewnętrznych celem doskonalenia poziomu obsługi klienta. Dbałość o rentowność kontraktów i stosowne portfolio klientów. Nadzór i opieka nad zespołem pracowników z podległego departamentu.

Prywatnie osoba aktywna fizycznie poczynając od zajęć fitness, jazdy na rowerze, skończywszy na jeździe na nartach i windsurfingu. Uwielbia jazdę konną, w przyszłości myśląc o zakupie własnego konia.  Spontaniczna i poszukująca nowych wyzwań. Chętnie poszerza horyzonty zarówno zawodowych jak i prywatnych zainteresowań.

 

 

 

ROBERT POLAK
Kierownik Działu Napraw Mechanicznych w Carefleet S.A.

Pasjonat motoryzacji, od 20 lat specjalizujący się w naprawach mechanicznych samochodów. Karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku od stanowiska doradcy serwisowego w Autoryzowanej Stacji Obsługi jednego z wiodących na rynku producentów aut. Przez dziewięć lat zajmował się kosztorysowaniem napraw oraz nadzorem nad jakością i terminowością realizacji usług serwisowych, zdobywając doświadczenie praktyczne w obsłudze mechanicznej zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych.
Od 2007 roku związany z firmą Carefleet S.A., gdzie obecnie zajmuje stanowisko Kierownika Działu Napraw Mechanicznych.  Współpracuje z użytkownikami i administratorami flot, efektywnie zarządzając realizacją nawet najbardziej niestandardowych i skomplikowanych napraw. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedzę na temat funkcjonowania podmiotów zajmujących się naprawami i serwisowaniem samochodów wykorzystuje, dbając o interesy przedsiębiorców korzystających z outsourcingowych modeli finansowania flot w Carefleet S.A

 

Zapisz się na szkolenie

Pozostałe szkolenia