Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szkolenia Fleet Online

Termin: 27 października 2021 (środa), godz. 10.00

DEBATA ONLINE: "Elektryfikacja flot – szanse i przeszkody"
 
Partner debaty:
 

Podczas debaty zaprezentowany zostanie wyjątkowy raport: „Elektryfikacja flot – szanse i przeszkody”, który został przygotowany wspólnie z firmą Weebfleet Solutions.

W czasie spotkania omówimy szczegółowo wyniki badania i przedstawimy kluczowe wnioski dotyczące elektromobilności w polskich firmach oraz zastosowania telematyki do zarządzania flotami samochodów niskoemisyjnych.

Eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. gotowości firm na wyzwania elektromobilności oraz narzędzi teleinformatycznych, których potrzebują, aby proces przejścia na samochody elektryczne odbył się sprawnie.


Prelegenci

 

Dariusz Terlecki
Sales Director Poland & EE,
Webfleet Solutions

Dyrektor Handlowy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w wielu branżach B2B, w tym m.in. technologicznej, ICT, BPO, contract stationary, w firmach o kapitale polskim i międzynarodowym. Specjalizuje się w budowaniu i skutecznym wdrażaniu strategii handlowej zapewniającej wysoki i stabilny wzrost organiczny. Z sukcesem przeprowadził kilka transformacji firm, doprowadzając do ich dynamicznego rozwoju. Do Webfleet Solutions Poland Dariusz Terlecki dołączył 1 czerwca 2018 r. obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży w regionie CEE. Kieruje współpracą z największymi partnerami oraz klientami firmy i zaangażowany jest w realizację pan-europejskich projektów telematycznych.

 

Maciej Mazur
Dyrektor Zarządzający,
Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA)

Praktyk gospodarczy z długoletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym. Od 2012 roku związany z branżą paliw alternatywnych, w szczególności z sektorem energii elektrycznej (elektromobilność). Pracował m.in. przy realizacji największych inwestycji infrastrukturalnych realizowanych w Polsce oraz doradzał firmom z branży paliwowej, motoryzacyjnej, finansowej i FMCG. Absolwent Stosunków Międzynarodowych w specjalności Międzynarodowa Polityka Handlowa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również dyplom MBA. W trakcie realizacji przewodu doktorskiego z dziedziny ekonomii. Autor licznych publikacji z zakresu energetyki oraz komunikacji społecznej. Prelegent wielu branżowych debat i konferencji.

 

Artur Warzocha
Prezes Zarządu,
TAURON Nowe Technologie S.A.

Prezes Zarządu TAURON Nowe Technologie S.A., spółki zajmującej się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie usług elektroenergetycznych, OZE, elektromobilności oraz modernizacji i utrzymania oświetlenia drogowego. Wcześniej Wiceprezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zastępca dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Doświadczony kontroler Najwyższej Izby Kontroli. Wykładowca akademicki – autor wielu artykułów naukowych nt. administracji publicznej i samorządu terytorialnego. Senator Rzeczypospolitej Polskiej IX kadencji, Wicewojewoda Śląski, a wcześniej doradca Wojewody Śląskiego jako pełnomocnik ds. integracji województwa, asystent polityczny Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i rzecznik prasowy Wojewody Częstochowskiego. Radny Miasta Częstochowy III i IV kadencji oraz radny Sejmiku Województwa Śląskiego IV kadencji.

 

Michał Janik
Warsaw Site Senior Director,
AstraZeneca Pharma Poland

Absolwent Wydziału Fizyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim i University of Illinois. Menedżer z dużym doświadczeniem w zakresie wdrażania strategii rozwoju oraz zmian – w tym funkcjonalnych i kulturowych – w organizacjach. W swojej pracy koncentruje się na koncepcjach modelowania procesów organizacyjnych oraz psychologicznych uwarunkowaniach działań współczesnych liderów. W AstraZeneca jest odpowiedzialny m.in. za wdrożenie globalnej strategii firmy „Ambition Zero Carbon” i programu zrównoważonego rozwoju w Polsce.

 

Witold Śmiałek
Członek Zarządu,
Krakowski Holding Komunalny S.A.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, pełnił m.in. funkcje: Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, Prezesa Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie oraz Doradcy Prezydentów miast: Krakowa (w zakresie jakości powietrza) i Nowego Sącza (restrukturyzacja MPK w Nowym Sączu). Od 2017 roku pełni funkcję członka zarządu KHK SA ds. rozwoju odpowiadającego m.in. za organizację Grupy zakupowej „Elektromobilność dla Gminy Miejskiej Kraków”.

 

Tomasz Siwiński
Redaktor naczelny magazynu Fleet
Moderator debaty

Tomasz Siwiński związany jest z mediami motoryzacyjnymi od ponad dwudziestu lat. Ukończył specjalność dziennikarstwo na wydziale polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2002 roku rozpoczął pracę w wydawnictwie “Mazur”, wydawcy branżowego dwumiesięcznika Samochody Specjalne. Od 2005 roku rozpoczął pracę we wrocławskim wydawnictwie Internet Prasa Media, gdzie był redaktorem takich tytułów jak Samochody Użytkowe, Flota, Autofirmowe, Auto VIP. W 2005 roku objął funkcję redaktora naczelnego miesięcznika Flota, pierwszego tytułu flotowego w Polsce. Autor poradnika “Polityka Samochodowa Firmy”. W 2009 roku wraz z dwoma wspólnikami założył wydawnictwo Fleet Meetings. Obecnie jest redaktorem naczelnymi miesięcznika Fleet i ekspertem motoryzacyjnym.

 

 Zapisz się na szkolenie

Pozostałe szkolenia