Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Trends

Fleet Spring Conference 2024 (19-21 marca 2024)

Termin: 20 marca 2024 (wtorek), godz. 10:00

Temat: RAPORT - dekarbonizacja flot - omówienie wyników badania

 Technologie i strategie dekarbonizacji.

  • Gotowość firm do redukcji śladu węglowego.
  • Narzędzia do pomiaru i raportowania emisji CO2.

Prelegenci

 

Agnieszka Szwaj
Marketing Manager Poland & EE, Webfleets

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz The Chartered Institute of Marketing, z wieloletnim doświadczeniem w branży technologicznej (telekomunikacja, IT, home video). W Webfleet odpowiada za komunikację działań firmy w Polsce oraz Środkowo-Wschodniej Europie. Wspiera międzynarodowe aktywności marketingowe w kanale sprzedaży bezpośredniej i pośredniej, nadzoruje otwarcie nowych rynków i projekty marketingowe ukierunkowane na budowę marki i wprowadzanie na rynek nowych produktów do zarządzania flotą. Prywatnie mama dwóch córek, fanka tenisa ziemnego i zapalona miłośniczka boksu, na który poświęca każdą wolną chwilę.

 

Katarzyna Pydych
General Director
KERALLA RESEARCH INSTYTU BADAŃ I ROZWIĄZAŃ B2B

Socjolog, badacz rynku i opinii, założycielka Instytutu Keralla Research - pierwszego w Polsce Instytutu wyspecjalizowanego w badaniach firm i przedsiębiorstw (B2B).

 
 

Tomasz Siwiński
Redaktor naczelny miesięcznika motoryzacyjno-biznesowego „Fleet”

Tomasz Siwiński związany jest z mediami motoryzacyjnymi od ponad dwudziestu lat. Ukończył specjalność dziennikarstwo na wydziale polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2002 roku rozpoczął pracę w wydawnictwie “Mazur”, wydawcy branżowego dwumiesięcznika Samochody Specjalne. Od 2005 roku rozpoczął pracę we wrocławskim wydawnictwie Internet Prasa Media, gdzie był redaktorem takich tytułów jak Samochody Użytkowe, Flota, Autofirmowe, Auto VIP. W 2005 roku objął funkcję redaktora naczelnego miesięcznika Flota, pierwszego tytułu flotowego w Polsce. Autor poradnika “Polityka Samochodowa Firmy”. W 2009 roku wraz z dwoma wspólnikami założył wydawnictwo Fleet Meetings. Obecnie jest redaktorem naczelnymi miesięcznika Fleet i ekspertem motoryzacyjnym.

 

 Zapisz się na szkolenie

Pozostałe wykłady