Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

FLEET MARKET WEEK - Konferencja Fleet Market 2021.

Termin: 23 listopada (poniedziałek), g. 13.00

Temat:  Prezentacja premier motoryzacyjnych 2020.


 

Prelegenci

TOMASZ SIWIŃSKI
Redaktor naczelny magazynu Fleet

Tomasz Siwiński związany jest z mediami motoryzacyjnymi od ponad dwudziestu lat. Ukończył specjalność dziennikarstwo na wydziale polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2002 roku rozpoczął pracę w wydawnictwie “Mazur”, wydawcy branżowego dwumiesięcznika Samochody Specjalne. Od 2005 roku rozpoczął pracę we wrocławskim wydawnictwie Internet Prasa Media, gdzie był redaktorem takich tytułów jak Samochody Użytkowe, Flota, Autofirmowe, Auto VIP. W 2005 roku objął funkcję redaktora naczelnego miesięcznika Flota, pierwszego tytułu flotowego w Polsce. Autor poradnika “Polityka Samochodowa Firmy”. W 2009 roku wraz z dwoma wspólnikami założył wydawnictwo Fleet Meetings. Obecnie jest redaktorem naczelnymi miesięcznika Fleet i ekspertem motoryzacyjnym.

 

 

 

PRZEMYSŁAW DOBROSŁAWSKI
Redaktor magazynu Fleet. Samochody Użytkowe

Przemek Dobrosławski jest w zespole wydawnictwa Fleet Meetings od 2009 roku. Ukończył Wydział Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji geografia społeczno-ekonomiczna. Od początku swojej kariery związany jest z branżą motoryzacyjną. Pracował m.in. na stanowisku Analityk Rynku w firmie Polskie Autobusy (Grupa Zasada). Posiada dwudziestoletnie doświadczenie dziennikarskie, w tym trzynastoletnie w czasopismach flotowych. Szczególnie interesuje się grafiką, fotografią podróżniczą, a także samochodami użytkowymi, historią motoryzacji oraz śledzeniem i analizą motoryzacyjnych trendów. Obecnie jest redkatorem naczelnym magazynu Fleet. Samochody Użytkowe oraz redaktorem w magazynie Fleet.


 

 

 

Zapisz się na szkolenie

Pozostałe wykłady