Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Konferencja Fleet Europe Summit 2021

“Gotowi na zmiany, budujemy jutro” – to hasło przewodnie międzynarodowej konferencji Fleet Europe Summit, która odbędzie się 9 i 10 listopada br. w Brukseli.  Podczas tego dwudniowego szczytu, organizowanego przez magazyn Fleet Europe, międzynarodowi menadżerowie flot będą mieli możliwość poznania innowacji i najlepszych praktyk w zarządzaniu flotami samochodowymi. Magazyn Fleet objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Świat flot i mobilności przeżywa obecnie największe przyspieszenie w historii.  Branża flotowa koncentruje się wokół innowacji, oczekiwań i wyników.  Konferencja Fleet Europe Summit ma na celu wspieranie tych zmian i zapewnienie, że społeczność flotowa jest przygotowana na przyszłość!  

Program Fleet Europe Summit 2021 będzie się koncentrował wokół hasła przewodniego "Gotowi na zmiany, budujemy jutro", z czterema tematami przewodnimi, które pozwolą fleet managerom być na bieżąco z transformacją branży: 


1. Zrównoważony rozwój

Rok 2021 jest przełomowy dla elektryfikacji.  Ponieważ firmy poszukują zrównoważonych rozwiązań flotowych, aby wesprzeć swoją podróż do zerowej emisji dwutlenku węgla, pojazdy elektryczne stały się integralną częścią każdej europejskiej floty. Oczywiście nadal istnieją wyzwania, ale nowe innowacje w infrastrukturze ładowania i dobrze zdefiniowane strategie OEM sprawią, że zrównoważony rozwój stanie się normą dla europejskich i światowych flot.  

 

2. Zarządzanie flotą po COVID-19

Świat post-COVID wymaga zarządzania flotą post-COVID. Niższe przebiegi, praca w domu i nowe przepisy bezpieczeństwa wymagają nowych sposobów nabywania floty i nowych modeli finansowych. Konieczne będzie opracowanie nowych zasad w celu wsparcia tych zmian i zapewnienia zgodności z przepisami dla Twoich pracowników. Upewnijmy się, że Twoja strategia flotowa jest gotowa na nadchodzące lata.

 

3. Mobilność korporacyjna

Często kwestionowane przejście od własności do użytkowania jest nieuniknione i wpisuje się w trend gospodarki cyklicznej. Przełożenie tego przejścia na ekosystem floty korporacyjnej to "Mobilność korporacyjna", która znalazła się na szczycie listy priorytetów. Wraz z naszymi ekspertami i wiodącymi graczami na rynku, przyjrzymy się, w jaki sposób nowe rozwiązania i koncepcje, takie jak Mobility as a Benefit (MaaB) i Mobility as a Service (MaaS) mogą wspierać zwiększone doświadczenie pracowników i jakie kroki muszą podjąć menedżerowie mobilności korporacyjnej, aby zaktualizować swoje strategie. Zmiana już się zaczęła!

 

4. Innowacje i technologia

Nigdy w historii technologia nie była tak dostępna i nie zmieniała się tak bardzo jak teraz. Branża flotowa eksploruje rozwiązania IoT i łączności, nie bacząc na ograniczenia wynikające z przepisów i oczywiście akceptacji pracowników. Wyzwaniem dla klientów korporacyjnych w 2021 roku i później, jest doprowadzenie rozwiązań technologicznych do końca i zapewnienie, że będą one korzystne dla bezpieczeństwa pracowników, programów odnowy floty i ostatecznie, kontroli kosztów. Konieczne będą zmiany w celu wdrożenia dalszej cyfryzacji i efektywnego zarządzania danymi w strategiach zarządzania flotą korporacyjną. Nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na technologię!

 

W szybko zmieniającej się branży rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych ma kluczowe znaczenie. To szansa na nawiązanie kontaktów z klientami, potencjalnymi klientami, kolegami z branży i dostawcami oraz nawiązanie kontaktów na przyszłość.

Zarejestruj się na Fleet Europe Summit 2021!

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://summit.fleeteurope.com