Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Toyota Corolla TS Kombi 1,8 VVT-I Hybrid

Toyota
Toyota Corolla TS Kombi 1,8 VVT-I Hybrid
kombi

W sprawie umówienia auta do testu prosimy o bezpośredni kontakt z:

Tomasz Siwiński

Redaktor naczelny
Magazyn „Fleet”

Mobile: +48 668 353 040

E-mail: tomasz.siwinski@fleet.com.pl

To ikona wszechstronności na miarę dzisiejszych czasów – stylowa, ekonomiczna, komfortowa i dająca poczuć prawdziwą radość z jazdy dzięki nowej platformie projektowej TNGA. Przestronny bagażnik i technologia napędu hybrydowego sprawia, że jest to samochód całkowicie bezkompromisowy. Oszczędny, dynamiczny z doskonałym finansowaniem, stanowi o sile wielu dużych flot. Przekonaj się osobiście, co oferuje królowa kompaktów i zapisz się na test.

Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o.

Toyota Motor Poland jest częścią Toyota Motor Corporation, jednego z największych koncernów motoryzacyjnych świata. Toyota jako pierwsza firma o globalnym zasięgu wprowadziła do szerokiego obrotu elektryczne samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, charakteryzujące się dużym udziałem mocy elektrycznej w całości napędu. 

Wyniki sprzedaży dobitnie świadczą o tym, że polski rynek dobrze przyjął samochody Toyoty, a dla wielu polskich firm, które decyzje podejmują po szczegółowej analizie opartej na wiedzy ekspertów, to wybór świadomy i odpowiedzialny. Polacy chcą jeździć ekonomicznymi, ekologicznymi i bezpiecznymi samochodami. Toyota spełnia te wymagania, oferując dodatkowo niezawodność. 

Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o.

Toyota ma jedną z najmłodszych ofert modelowych na rynku. Od 2019 roku japońska firma zaprezentowała osiem nowych modeli, w których fundamentami filozofii są ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Są wśród nich Camry, Corolla, Proace City i Nowa Toyota Yaris, które przebojem podbiły polskie listy sprzedaży. Sprawdź te auta w naszym teście.

Pozostałe samochody dealera
minivan
Diesel
Toyota
Toyota PROACE CITY VERSO
PROACE CITY VERSO przebojem wdarł się na rynek. Bogate wyposażenie oraz szerokie możliwości konfiguracji i aranżacji przestrzeni we wnętrzu sprawiają,
sedan
Hybryda
Toyota
Toyota Camry 2.5 VVT-I Hybrid
Wysoka moc i ponadprzeciętna elastyczność, a zarazem cicha praca i niskie spalanie - to największe atuty innowacyjnego układu hybrydowego z linii Dyna
hatchback
Hybryda
Toyota
Toyota Yaris 1,5 VVT Hybrid
Zupełnie nowy Yaris to samochód, który spełnia wymagania miejskiego życia, ale także zapewnia radość z jazdy. Czwarta generacja napędu h