Zgłoś bezpłatny udział

Formularz zgłoszeniowy

Zgłaszam udział w targach FLEET MARKET 2018, które odbędą się w dniu 21 listopada 2018 (tj. w środę), w Warszawie (w godz. od 8:00 do 16:00).

Warunkiem poprawnego zgłoszenia jest podanie firmowego adresu e-mail

Imię*:

Nazwisko*:

Stanowisko:

Nazwa firmy*:

Ilość posiadanych aut firmowych:

Ulica:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Tel. kontaktowy:

E-mail firmowy*:

Z jakiego źródła dowiedziałeś się o targach Fleet Market 2018?

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Fleet Meetings sp. z o.o. oraz na ich przetwarzanie przez ww. Spółkę, także w przyszłości w celach promocyjno-marketingowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Zgadzam się na otrzymywanie informacji o wydarzeniach flotowych i motoryzacyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i m. in. w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zaznacz poniższy kwadrat w celu weryfikacji antyspamowej:

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów i usług flotowych. Zapraszamy managerów z firm posiadających zarówno jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Back to top