Wczytuje Wydarzenia

Informacje ogólne

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych – FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 3-5 października 2018 (środa – piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

O SZKOLENIU

Fleet Management Training – to  ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: FleetFleet ContactSamochody użytkowe oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market.

Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania.
Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników.

Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.


Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!

hotel

Termin i miejsce

Data wydarzenia

Start:
3 października 2018 (środa)
Koniec:
5 października 2018 (piątek)

Miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski
ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska
Telefon:
+48 18 534 43 70

Organizator

Fleet Meetings sp. z o.o.
Telefon:
71/ 716 52 05
Email:
Strona:
http://fleet.com.pl/

Prelegenci

Temat:
KODEKS PRACY.
Kierowca firmowy odpowiedzialny za powierzone mienie. Obowiązki pracodawców względem pracowników oraz pracowników względem pracodawców w odniesieniu do kodeksu pracy. Odpowiedzialność prawna w przypadku korzystania z coraz popularniejszych usług oferujących carsharing. Czy ciążą na pracodawcy i pracowniku dodatkowe obowiązki?

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Agnieszka Szczodra-Hajduk
Starszy Prawnik
Kancelaria Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych  kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Tematy:

 1. Mobilny fleet manager – wykorzystanie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety do zwiększenia efektywności i wygody zarządzania flotą firmową

 2. Carsharing wewnętrzny – sposób na obniżanie kosztów floty

 3. RODO – jak to wygląda w praktyce

Wojciech Lewandowski
Właściciel, CEO
SOFTRA Systemy Informatyczne

Wojciech Lewandowski jest właścicielem i CEO firmy SOFTRA Systemy Informatyczne, producenta oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i sieciami wypożyczalni pojazdów.
Absolwent Politechniki Gdańskiej i studiów podyplomowych na Politechnice Poznańskiej.
Od samego początku związany z branżą flotową. Autor projektów systemów informatycznych dla flot.
Autor wielu artykułów w prasie flotowej.
Żonaty, ojciec dwóch synów.
Miłośnik dalekich podróży, nurkowania i fotografii.

Rafał Dmytryszyn
Dyrektor handlowy
SOFTRA Systemy Informatyczne

Kieruje sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnych systemów do zarządzania flotami pojazdów w przedsiębiorstwach, sieciach wypożyczalni i firmach CFM.
Od ponad 10 lat wspiera klientów w celu efektywnego doboru narzędzi informatycznych do realizacji polityki zarządzania flotą firmy.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje poprzez doradzanie firmom w procesie wdrażania nowych systemów IT. Kieruje wdrożeniami w firmach posiadających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy aut w Polsce i za granicą.
Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych na temat rozwoju oprogramowania flotowego w Polsce a także prelegent na szkoleniach i konferencjach dla fleet managerów.

Tematy Szkolenia

 • KODEKS PRACY. Kierowca firmowy odpowiedzialny za powierzone mienie. Obowiązki pracodawców względem pracowników oraz pracowników względem pracodawców w odniesieniu do kodeksu pracy. Odpowiedzialność prawna w przypadku korzystania z coraz popularniejszych usług oferujących carsharing. Czy ciążą na pracodawcy i pracowniku dodatkowe obowiązki?

 • Mobilny fleet manager – wykorzystanie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety do zwiększenia efektywności i wygody zarządzania flotą firmową

 • Carsharing wewnętrzny – sposób na obniżanie kosztów floty

 • RODO – jak to wygląda w praktyce

Atrakcje

Crossovery i SUV’y na teście podczas szkolenia w Białce Tatrzańskiej.

Próba szosowa, próba terenowa, próba rekreacyjna. Jak modele należące do obu tych segmentów spiszą się w roli auta firmowego? Na wymagających i krętych podhalańskich drogach będzie można przetestować najnowsze modele samochodów dla pracowników i właścicieli firm.

crossovery

Próba szosowa – Przewidziana dla samochodów osobowych i crossoverów miejskich. Kręte drogi i ciasne uliczki Zakopanego oraz Białki Tatrzańskiej pozwolą sprawdzić zalety takich samochodów tam, gdzie są wykorzystywane najczęściej, czyli w ciasnych centrach miast.

Próba rekreacyjna – Przewidziana dla crossoverów i SUV-ów. Będzie wiodła drogami asfaltowymi, ale także szutrowymi łącznikami i prostym terenem. Pozwoli sprawdzić zalety tych samochodów i odkryć w uczestnikach ducha przygody, a w samochodach potencjał, nie tylko jeżeli chodzi o TCO.

Próba terenowa – Przewidziana dla samochodów z napędem na wszystkie koła, będzie wiodła w większości przez szutrowe trasy, ale nie zabraknie także podjazdów i zjazdów oraz lekkiego terenu. Na wszystkich trzech próbach będą dostępne osoby od importerów z gotowymi ofertami finansowymi.

Przykładowa trasa z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach.
Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

Droga na Niedzice small

trasa Bania-zamek Nidzica

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia.
Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Szkolenie Fleet Management Training 2018

Potwierdzenie należy przesłać do organizatora – najpóźniej do 29 września 2018r.

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 3 do 5 października 2018r. w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181, w Hotelu Bania**** Thermal & Ski.

Koszt uczestnictwa:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.

*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia

Pakiet dla uczestnika obejmuje:
 • wykłady
 • warsztaty
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 3 do 5.10.2018)
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe)
 • parking

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto firmy:
Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Orłowskiego 24/1, 51-637 Wrocław,
nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.
Wpłaty należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 2 października br. na podstawie faktury pro forma (którą prześlemy do Państwa po dokonaniu zgłoszenia na szkolenie).

Dane uczestnika

Imię:

Nazwisko:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

Telefon:

E-mail:

Ilość posiadanych aut:

Uwagi:

Dane do faktury

Nazwa firmy:

Adres (ulica/numer domu):

Kod:

Miejscowość:

NIP:Partnerzy

Partnerzy medialni

RELACJE FILMOWE Z POPRZEDNICH EDYCJI