Wczytuje Wydarzenia

Informacje ogólne

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych – FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 3-5 października 2018 (środa – piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

O SZKOLENIU

Fleet Management Training – to  ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: FleetFleet ContactSamochody użytkowe oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market.

Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania.
Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników.

Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.


Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!

hotel

Termin i miejsce

Data wydarzenia

Start:
3 października 2018 (środa)
Koniec:
5 października 2018 (piątek)

Miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski
ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska
Telefon:
+48 18 534 43 70

Organizator

Fleet Meetings sp. z o.o.
Telefon:
71/ 716 52 05
Email:
Strona:
http://fleet.com.pl/

Prelegenci

Temat:
KODEKS PRACY. Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników.

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Agnieszka Szczodra-Hajduk
Starszy Prawnik
Kancelaria Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Tematy:

 1. Mobilny fleet manager – wykorzystanie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety do zwiększenia efektywności i wygody zarządzania flotą firmową

 2. Carsharing wewnętrzny – sposób na obniżanie kosztów floty

 3. RODO – jak to wygląda w praktyce

Wojciech Lewandowski
Właściciel, CEO
SOFTRA Systemy Informatyczne

Wojciech Lewandowski jest właścicielem i CEO firmy SOFTRA Systemy Informatyczne, producenta oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i sieciami wypożyczalni pojazdów.
Absolwent Politechniki Gdańskiej i studiów podyplomowych na Politechnice Poznańskiej.
Od samego początku związany z branżą flotową. Autor projektów systemów informatycznych dla flot.
Autor wielu artykułów w prasie flotowej.
Żonaty, ojciec dwóch synów.
Miłośnik dalekich podróży, nurkowania i fotografii.

Rafał Dmytryszyn
Dyrektor handlowy
SOFTRA Systemy Informatyczne

Kieruje sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnych systemów IT do zarządzania flotami pojazdów w przedsiębiorstwach, sieciach wypożyczalni i firmach CFM.

Od ponad 10 lat wspiera klientów w celu efektywnego doboru narzędzi informatycznych do realizacji polityki zarządzania flotą firmy. Odpowiada za promocję w Polsce i za granicą systemu do zarządzania carsharingiem firmowym i detalicznym.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje poprzez doradzanie firmom w procesie wdrażania nowych systemów IT. Kieruje wdrożeniami w firmach posiadających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy aut w Polsce i za granicą.

Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych na temat rozwoju oprogramowania flotowego w Polsce, a także stały prelegent na szkoleniach i konferencjach dla fleet managerów.  Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

Temat:
„Ubezpieczenia w leasingu po 1 października 2018 roku”

Piotr Czublun
Radca prawny

Radca prawny z 20 letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej sektora usług finansowych. Zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla m.in. banków, zakładów ubezpieczeń, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych, SKOK, firm pożyczkowych, pośredników finansowych.

Jego doświadczenia zawodowe obejmują m.in. tworzenie i opiniowanie wzorów umów, doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, reprezentowanie klientów w postępowaniach przed GIODO, sądami powszechnymi i SOKiK (sprawy o uznanie postanowień wzorca za niedozwolone oraz sprawy związane ze stosowaniem przez ubezpieczycieli praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów) oraz przed Prezesem UOKiK, opiniowanie i tworzenie modeli dystrybucji produktów finansowych.

Przez ponad 4 lata związany był z uznaną międzynarodową korporacją prawniczą, jako lider praktyki obsługi firm sektora usług finansowych i praktyki prawa IT. We wcześniejszym okresie, przez ponad 7 lat pracował jako prawnik wewnętrzny w wiodących instytucjach finansowych.

W latach 2013-2015 był członkiem zespołu ekspertów ds. prawa ubezpieczeniowego przy Komisji Europejskiej (jedyny przedstawiciel z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej).

Rekomendowany w prestiżowych rankingach: Chambers Europe (2018, 2017, 2016, 2015), Legal 500 EMEA (2018), Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita (2018), w kategorii „Ubezpieczenia”.

Przez kilka lat był członkiem grupy roboczej ds. danych osobowych Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) oraz członkiem komisji prawnej i komisji informatycznej PIU. Od 2016 r. jest Członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego przy Ministrze Finansów.

Piotr Czublun jest autorem (wraz z zespołem prawników Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI) jednego z dwóch komentarzy do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej oraz jedynego komentarza do ustawy o dystrybucji ubezpieczeń (oba komentarze wydane nakładem wydawnictwa C.H. Beck).

Tematy Szkolenia

 1. Kodeks Pracy. Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników
 2. Ubezpieczenia w leasingu po 1 października 2018 roku
 3. Mobilny fleet manager – wykorzystanie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety do zwiększenia efektywności i wygody zarządzania flotą firmową
 4. Carsharing wewnętrzny – sposób na obniżanie kosztów floty
 5. RODO – jak to wygląda w praktyce
 6. Nowoczesne wyzwanie Fleet Manager – debata
 7. Carsharing wewnętrzny, samochody poolowe, samochody elektryczne, user chooser, premie za rezygnację z samochodu służbowego – zmieniająca się struktura floty
 8. Zmieniająca się rola handlowca i wpływ tych zmian na flotę samochodową
 9. Nie tylko samochody, czyli pozamotoryzacyjne obowiązki flotowca – telefony, nieruchomości, ubezpieczenia
 10. SUV-y i crossovery we flotach, czyli podwyższona przyszłość flot – szanse tych samochodów we flotach
 11. Nowe normy emisji spalin – problem, czy wyzwanie. Jak norma WLTP wpłynie na ogólną emisję CO2 floty

SAMOCHODY DOSTĘPNE W TEŚCIE

Alfa Romeo Stelvio

DS 7

Fiat Tipo

Fiat Tipo Station Wagon

Jeep Compass

Jeep Renegade

Kia Ceed Sportswagon

Kia Sorento

Kia Sportage

Kia Stonic

Peugeot 508

Peugeot 5008

Citroen Berlingo

Citroen C4 Cactus

Subaru Forester

Subaru XV

Volkswagen Touareg

Volkswagen Tiguan

Volkswagen T-roc

Volvo V60

Volvo V90

Volvo XC40

Volvo XC60

Atrakcje

PREMIERA FLOTOWA FIATA 500X

Nowy 500X, czyli włoski SUV Fiata, został odświeżony, jeśli chodzi o stylistykę i nowe technologie, aby zaspokoić najnowsze potrzeby w zakresie mobilności w szybko rozwijającym się segmencie, w którym 500X jest już liderem we Włoszech, a w Europie znajduje się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się modeli w swoim segmencie nieprzerwanie od 2016 roku. Nadwozie nowego 500X zostało całkowicie odświeżone dzięki światłom do jazdy dziennej LED i reflektorom Full LED, natomiast wnętrze jeszcze bardziej podkreśla niepowtarzalną tożsamość 500, jednocześnie zapewniając większą funkcjonalność i komfort. Ponadto, nowy model oferuje po raz pierwszy w gamie Fiata nową rodzinę silników trzy- i czterocylindrowych FireFly Turbo, które gwarantują niesamowitą satysfakcję z jazdy i zużycie paliwa niższe nawet o 20% w porównaniu z poprzednimi silnikami benzynowymi, i jednocześnie są o 20% bardziej ciche w porównaniu z silnikami turbodiesel o podobnych parametrach. Jazda jest przyjemna, komfortowa i bezpieczna jak nigdy dotąd dzięki nowym systemom wspomagających kierowcę, oferowanym w standardzie we wszystkich wersjach: system rozpoznawania znaków drogowych „Traffic sign recognition” z funkcją ostrzegania o nadmiernej prędkości „Speed Advisor” pozwala kierowcom uniknąć mandatów za przekroczenie prędkości, dostosowując prędkość samochodu do ograniczeń, wykorzystując informacje odczytane z znaków drogowych na drodze, natomiast asystent pasa ruchu „Lane Assist” pomaga w utrzymaniu samochodu na pożądanym pasie.

banner2

 

PREMIERA FLOTOWA NOWEGO PEUGEOT 508

Peugeot 508 to jeden z nielicznych samochodów, który z każdej strony wygląda lepiej niż z innej. Patrzymy z przodu – wygląda najlepiej. Kiedy patrzymy z tyłu – no nie, z tyłu wygląda jeszcze lepiej. Z profilu – tu zdecydowanie najładniej. Przechodzimy do przodu… jednak to przód jest najpiękniejszy. Można tak bez końca.

508 ma swój własny i – na razie – niepowtarzalny styl. Nisko opadająca linia dachu, wąskie światła i duże koła. Tak kilkanaście lat temu wyglądały pojazdy koncepcyjne, którym nigdy nie wróżono, że wyjadą któregoś dnia na ulicę. Wnętrze jest utrzymane w takim samym klimacie. Peugeot i-Cocpit, deska nakierowana na kierowcę, ekran zamiast klasycznych zegarów. Wygodne fotele i bardzo dobra pozycja za kierownicą. Trzeba się co prawda przyzwyczaić do wsiadania, żeby nie uderzyć się w głowę, i do małej kierownicy, nad która są zegary.

Zaletą jest także szeroka paleta silników, od 130, 160 aż po 180 KM w dieslu i 180 bądź 225 w benzynie. Benzynowe silniki mają pojemność 1,6 litra, diesle odpowiednio 1.5 i 2.0.

Przedstawiciele Peugeota nie ukrywają, że 508 ma zaatakować segment premium. Zdaniem Jean-Philippe Imparato, dyrektora generalnego Peugeot: Nowy Peugeot 508 bardziej niż kiedykolwiek wyraża nasze pragnienie realizowane od wielu lat ‒ uczynienia marki Peugeot najlepszym producentem klasy Premium na rynku aut popularnych.

 

KONKURS WIZYTÓWKOWY VOLVO

Volvo-V60-2019-1024-04Podczas szkolenia odbędzie się wizytówkowy konkurs VOLVO. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wyjechać na weekend VOLVO V60.

KONKURS – SPRAWDŹ, JAK PAKOWNY JEST CITROËN BERLINGO

Konkurs ma pokazać jak pakowny jest Citroen Berlingo w wersji osobowej. Do auta trzeba będzie zapakować kilka przedmiotów o nietypowych gabarytach. Auto należy zapakować tak, żeby jazda odbywała się w bezpiecznych warunkach, nad czym będzie czuwała wyznaczona przez nas komisja. Wygra ta drużyna, która zapakuje samochód

 

KONKURS WIZYTÓWKOWY SUBARU

subaru-logoW konkursie wizytókowym firmy Subaru, do wygrania będzie kurs doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Subaru.

 

KONKURS FIRMY VIASAT MONITORING

logo-viasat W konkursie Viasta Monitoring do wygrania będzie 5 torem z atrakcyjnymi nagrodami.

 

KONKURS FIRMY MOSTVA – HISTORIA POLSKIEJ FLOTY SAMOCHODOWEJ

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie „Ciekawostki: Historia polskiej floty samochodowej”. Przedstawiciele firmy Mostva przygotowali bardzo ciekawe informacje o historii polskiej floty samochodowej. Dla 3 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania, otrzymają zestawy upominkowe Mostva związane z motoryzacją.

Dodatkowo, firma Mostva przygotowała nagrody w konkursie wizytówkowym. Dwóch szczęśliwców będzie mogło wygrać motoryzacyjne niespodzianki.

 

KONKURS FIRMY KIA

Zapraszamy wszystkich uczestników szkolenia do udziału w konkursie wizytówkowym marki KIA. Do wygrania atrakcyjne nagrody firmowe.

 

KONKURS FIRMY MOTOFLOTA

Firma MOTO Flota przygotowała niespodziankowe upominki dla szczęśliwych zwycięzców konkursu wizytówkowego.

 

KONKURS FIRMY FLOTMAN

1 Jazda Lamborghini Gallardo
2 Aerotunel – swobodny lot
3 Weekend dla dwojga

W trakcie pierwszego dnia spotkania zapraszamy wszystkich uczestników szkolenia do udziału w naszym konkursie. Co będzie tematem konkursu na razie nie powiemy, ale już teraz możecie zdecydować, która z nagród sprawi Wam najwięcej radości: jazda Lamborghini Gallardo, weekend we dwoje, czy aerotunel. Do zobaczenia na szkoleniu i pamiętajcie zajrzeć na stoisko Flotman.

 

KONKURS DLA FLEET MANAGERÓW „ECO DRIVING VW TOUAREGIEM”

Zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznego szkolenia Fleet Management Training do wzięcia udziału w konkursie magazynu „Fleet” oraz marki Volkswagen – partnera szkolenia w Białce Tatrzańskiej i przetestowania nowego VW Touarega.

banner2

Czytaj więcej →

 

CROSSOVERY I SUV’Y NA TEŚCIE PODCZAS SZKOLENIA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ.

Próba szosowa, próba terenowa, próba rekreacyjna. Jak modele należące do obu tych segmentów spiszą się w roli auta firmowego? Na wymagających i krętych podhalańskich drogach będzie można przetestować najnowsze modele samochodów dla pracowników i właścicieli firm.

crossovery

Próba szosowa – Przewidziana dla samochodów osobowych i crossoverów miejskich. Kręte drogi i ciasne uliczki Zakopanego oraz Białki Tatrzańskiej pozwolą sprawdzić zalety takich samochodów tam, gdzie są wykorzystywane najczęściej, czyli w ciasnych centrach miast.

Próba rekreacyjna – Przewidziana dla crossoverów i SUV-ów. Będzie wiodła drogami asfaltowymi, ale także szutrowymi łącznikami i prostym terenem. Pozwoli sprawdzić zalety tych samochodów i odkryć w uczestnikach ducha przygody, a w samochodach potencjał, nie tylko jeżeli chodzi o TCO.

Próba terenowa – Przewidziana dla samochodów z napędem na wszystkie koła, będzie wiodła w większości przez szutrowe trasy, ale nie zabraknie także podjazdów i zjazdów oraz lekkiego terenu. Na wszystkich trzech próbach będą dostępne osoby od importerów z gotowymi ofertami finansowymi.

Przykładowa trasa z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach.
Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

Droga na Niedzice small

trasa Bania-zamek Nidzica

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia.
Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Szkolenie Fleet Management Training 2018

Potwierdzenie należy przesłać do organizatora – najpóźniej do 29 września 2018r.

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 3 do 5 października 2018r. w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181, w Hotelu Bania**** Thermal & Ski.

Koszt uczestnictwa:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.

*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia

Pakiet dla uczestnika obejmuje:
 • wykłady
 • warsztaty
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 3 do 5.10.2018)
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe)
 • parking

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto firmy:
Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Orłowskiego 24/1, 51-637 Wrocław,
nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.
Wpłaty należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 2 października br. na podstawie faktury pro forma (którą prześlemy do Państwa po dokonaniu zgłoszenia na szkolenie).

Dane uczestnika

Imię:

Nazwisko:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

Telefon:

E-mail:

Ilość posiadanych aut:

Uwagi:

Dane do faktury

Nazwa firmy:

Adres (ulica/numer domu):

Kod:

Miejscowość:

NIP:Partnerzy

Partner główny

FCA-logo

Partnerzy

 

Patroni merytoryczni

Partnerzy medialni

RELACJE FILMOWE Z POPRZEDNICH EDYCJI