Marek Andruchów

Kierownik Zespołu Administracji
Bank BGŻ BNP Paribas

Kierownik Zespołu Administracji w banku BGŻ BNP Paribas. Członek Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Wykładowca przedmiotu „Wizja i strategia w zarządzaniu flotą” na kierunku Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością na Politechnice Warszawskiej.

Absolwent studiów podyplomowych MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie i Franklin University oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Menedżerskiego i Coachingu na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie. Tytuł mgr inż. z zakresu Zarządzania w Transporcie i Logistyki uzyskał na Politechnice Krakowskiej.

Od 9 lat związany z branżą motoryzacyjną w sektorze bankowym, z doświadczeniem kilku znaczących fuzji na tym rynku. Przygodę z fleet managementem zaczynał od floty 200 samochodów własnych, aby dziś zarządzać flotą liczącą przeszło 1000 pojazdów w ramach FSL. Pasjonat nowych technologii zapewniających mobilność i niwelujących negatywny wpływ samochodów na środowisko. Wdraża instrukcje wspierające zarządzanie obszarem administracji oraz inne innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność działania.

GŁOSOWANIE

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby 2018 zakończyło się 10 czerwca 2018.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top