Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Tomasz Osipiak nowym dyrektorem Fraikin Polska

Tomasz Osipiak został nowym dyrektorem operacyjnym Fraikin Polska. Wcześniej zdobywał doświadczenie na stanowiskach ściśle związanych z zarządzeniem flotami pojazdów m.in. w Athlon, 99rent czy Unilever.

Tomasz Osipiak posiada doświadczenie w optymalizacji procesów, logistyki, remarketingu oraz w negocjacjach z dostawcami. Jako cele wyznacza sobie zarządzanie zespołem operacyjnym, generowanie oszczędności, opracowanie struktury kosztów podstawowych produktów firmy, optymalizację procedur i procesów oraz wzrost efektywności.

Prywatnie Tomasz Osipiak jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Interesuje się podróżami, motoryzacją oraz kolarstwem.

Fraikin Polska dostarcza sprzęt i usługi firmom i instytucjom, korzystającym z pojazdów użytkowych w codziennej działalności. Usługi te są częścią nowoczesnych rozwiązań zarządzania, które nasza firma oferuje wszystkim użytkownikom pojazdów: od właścicieli jednej ciężarówki do przedsiębiorstw dysponujących całymi flotami.

Spółki Grupy Fraikin łączy wspólna, głęboko zakorzeniona kultura pracy, wynikająca z ponad 70-letniego doświadczenia w zaspokajaniu potrzeb ogromnej rzeszy klientów – firm i instytucji różnej wielkości, działających na różnych polach i znajdujących się na różnych etapach rozwoju.

Fraikin dostarcza niemal wszystkie rodzaje nadwozi takie jak furgony zintegrowane i do zabudowy, pojazdy kurtynowe, chłodnie, ciężarówki z opuszczanymi bokami i platformą załadunkową, samo rozładowcze oraz wiele innych pojazdów specjalistycznych.

Tomasz Osipiak dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu z pewnością będzie dużym wsparciem dla firmy Fraikin Polska. Jego działania powinny zaowocować dalszym rozwojem firmy.

Źródło, Fraikin Polska

Przeczytaj również

Popularne