Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

FLEET LEADER 2011 – oto lista laureatów!

fleet_leaderPodczas III edycji targów FLEET MARKET nagrodziliśmy osoby i firmy, które w tym roku odniosły największe sukcesy na rynku flotowym. A oto lista laureatów FLEET LEADER 2011...

Trzecia edycja targów, zgromadziła ponad 2000 osób, w różny sposób powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną. Managerowie, kierownicy transportu, dyrektorzy, prezesi, właściciele firm, mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców zgromadzonych na powierzchni ponad 4 tys. m², wśród których były koncerny motoryzacyjne, paliwowe, firmy serwisowe, ubezpieczeniowe, finansujące i dostawcy oprogramowania do zarządzania flotami. statuetkiTargi podzielone były na część merytoryczną, której osią był temat ekologiczny i kierunki rozwoju motoryzacji. Punktem kulminacyjnym była debata z udziałem jedenastu wybitnych ekspertów na temat „Ekologiczne napędy, a polska rzeczywistość podatkowa", którą poprowadził Wojciech Drzewiecki z SAMAR'u. Równolegle na sali wystawienniczej odbywały się premiery motoryzacyjne, których w tym roku było aż 12! Pierwszy raz w Polsce można było zobaczyć takie modele jak chociażby: Hyundai i30, Subaru XV, nową Toyotę Avensis czy w pełni elektryczne modele Renault – Fluence Z.E. i Kangoo Z.E. orlenUwieńczeniem targów była uroczystość wręczenia nagród, które magazyn Fleet rokrocznie przyznaje na targach Fleet Market. Tytuły Fleet Leader to wyróżnienia przyznawana osobom i firmom, które w mijającym roku odniosły spektakularne sukcesy na rynku flotowym. W tym roku statuetki odebrało siedemnaście osób.

Lista wyróżnionych osób i firm z tytułem Fleet Leader 2011:

Fleet Leader 2011 dla dr Ewy Łabno-Falęckiej

Za profesjonalne i skuteczne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce w oparciu o europejskie wzorce.

Fleet Leader 2011 dla Ireneusza Tymińskiego

Za wieloletnią edukację branży flotowej i niestrudzone wprowadzanie na polskim rynku flotowym wzorców biznesowych z Europy Zachodniej.

Fleet Leader 2011 dla Łukasza Jani

Za efektywne zarządzanie flotą samochodową na obszarze trzech państw: Polski, Czech i Słowacji, oraz wdrożenie systemów monitoringu w trzech środowiskach prawnych i podatkowych.

Fleet Leader 2011 dla dr Adama Macieja Pietrzaka

Za niestrudzoną walkę o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym na polskich drogach oraz wyjątkowy wkład w edukację w zakresie udzielania pomocy medycznej.

Fleet Leader 2011 dla firmy Škoda Auto Polska S.A.

Za utrzymanie pozycji lidera sprzedaży nowych samochodów i konsekwentne rozwijanie usług sprzedaży korporacyjnej. Wyróżnienie odebrał Tomasz Koter, Dział Handlowy, kierownik zespołu sprzedaży flotowej Skoda Auto Polska S.A.

Fleet Leader 2011 dla firmy Ford Polska Sp. z o.o.

Za zdobycie pozycji lidera w segmencie sprzedaży do firm i utrzymanie trendu wzrostowego. Wyróżnienie odebrał Sebastian Cyborowski, szef sprzedaży flotowej Ford Polska Sp. z o.o.

Fleet Leader 2011 dla firmy Kulczyk Tradex Sp. z o.o., dystrybutora samochodów marki Volkswagen

Za jeden z największych awansów w sprzedaży samochodów i tym samym zdobycie trzeciego miejsca w sprzedaży do firm. Wyróżnienie odebrał Marcin Wysocki, kierownik sprzedaży flotowej Kulczyk Tradex Sp. z o.o..

Fleet Leader 2011 dla firmy Fiat Auto Poland S.A.

Za zdobycie pozycji lidera sprzedaży do firm w segmencie samochodów dostawczych i ciężarowych. Wyróżnienie odebrał Leszek Sukiennik, szef marki Fiat Profesional w Polsce.

Fleet Leader 2011 dla firmy Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Za wygranie jednego z najbardziej spektakularnych przetargów ostatnich lat na dostawę modelu Sprinter dla Policji. Wyróżnienie odebrał Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Fleet Leader 2011 dla firmy Citroën Polska Sp. z o.o.

Za wygranie jednego z największych przetargów flotowych na dostarczenie samochodów użytkowych dla Poczty Polskiej. Wyróżnienie odebrał Igor Święcki, national fleet sales manager Citroën Business.

Fleet Leader 2011 dla firmy Peugeot Polska Sp. z o.o.

Za wygranie przetargu na użyczenie samochodów do obsługi polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Wyróżnienie odebrał Grzegorz Sokalski, dyrektor sprzedaży do firm, Peugeot Professional.

Fleet Leader 2011 dla firmy PKN ORLEN S.A.

Za utrzymanie pozycji lidera w zakresie kart paliwowych oraz za konsekwentne rozwijanie strategii sprzedażowej produktów i usług flotowych. Wyróżnienie odebrał Paweł Wydymus, dyrektor biura sprzedaży kart flotowych, obszar sprzedaży detalicznej PKN ORLEN S.A.

Fleet Leader 2011 dla firmy Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.

Za bezprecedensowe wprowadzenie gamy flotowych modeli do firm oraz za Ogólnoeuropejski Program Jazd Testowych skierowany do fleet managerów. Wyróżnienie odebrał Dack Sang Jang, Prezes Hyundai Motor Poland.

Fleet Leader 2011 dla firmy GM Poland Sp. z o.o., dystrybutora samochodów marki Opel

Za wprowadzenie do sprzedaży samochodu elektrycznego Opel Ampera, łączącego w sobie dbałość o środowisko z praktycznymi zaletami samochodu biznesowego. Wyróżnienie odebrał Paweł Wideł, govermental ralations director General Motors Poland.

Fleet Leader 2011 dla firmy P.T.S.Ł. Transpost S.A.

Za wygranie przetargu na usługę zarządzania samochodami podczas polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej i rekordową usługę wydania 1440 samochodów jednej z wiodących firm telekomunikacyjnych. Wyróżnienie odebrał Zbigniew Karpiński, dyrektor do spraw marketingu Transpost S.A.

Fleet Leader 2011 dla firmy Masterlease Sp. z o.o.

Za utrzymanie pozycji lidera w sektorze car fleet management. Wyróżnienie odebrał Grzegorz Czarnecki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej Masterlease Polska.

Fleet Leader 2011 dla Instytutu KerallaResearch

Za wieloletnie, systematyczne i rzetelne badania oraz raporty dla biznesu flotowego, a w szczególności dla sektora car fleet management. Wyróżnienie odebrała Katarzyna Pydych, dyrektor generalny Instytut Badań i Rozwiązań B2B KerallaResearch.

Przeczytaj również
Popularne