Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Arval Integral Fleet - zarządzaj flotą

Arval Integral Fleet to nowe narzędzie do zarządzania flotą pojazdów pochodzących od kilku dostawców, które udostępniła swoim klientom firma Arval - lider europejskiego rynku długoterminowego wynajmu pojazdów. Arval Integral Fleet pozwala analizować dane dotyczące monitorowania zmian w aktywności oraz kosztów. Arval Integral Fleet charakteryzuje się intuicyjną obsługą, a to ułatwia pracę zarówno międzynarodowym, globalnym korporacjom, jak i firmom operującym na rynku krajowym.

Zarządzanie flotą pojazdów doczekało się unikalnego i wygodnego rozwiązania. Firma Arval wprowadziła swój nowatorski system Integral Fleet, by ułatwić pracę managerom floty. – To szczególnie przydatne narzędzie w przypadku korzystania z usług wielu dostawców jednocześnie. Integral Fleet w prosty sposób umożliwia monitoring floty pod kątem m.in. aktywności pojazdów, ich wykorzystania, wydatków, a także wpływu na środowisko – mówi Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval Polska.

Usługa umożliwia analizę w oparciu o Kluczowe Wskaźniki Efektywności (KPI). Pierwszym jest monitorowanie aktywności floty oraz jej wykorzystania, wraz z planowanymi zmianami warunków i odchyleń od umów. Za pomocą Arval Integral Fleet można kontrolować wydatki, zarówno w formie skonsolidowanej, jak i z podziałem na kategorie – daje to możliwość prostej i precyzyjnej analizy kosztów floty. Duże znaczenie, z punktu widzenia odpowiedzialności społecznej, wpływu na zdrowie ludzi i klimat, ma też dostęp do informacji o ilości emitowanego dwutlenku węgla.

Natychmiastowa dostępność danych, wraz z możliwością wyświetlania trendów w poszczególnych kategoriach z ostatnich trzech lat, to nie jedyne udogodnienia, jakie swoim klientom oferuje Arval. Równie przydatna jest możliwość łatwej i szybkiej konsolidacji danych od wielu dostawców i filtrowania ich pod względem szeregu kryteriów, takich jak: marka, paliwo czy kraj. Usługa umożliwia także eksportowanie danych w formie arkuszy kalkulacyjnych.

Paweł Racis, Arval– Chcieliśmy dać użytkownikowi uniwersalne narzędzie upraszczające pracę i to się nam udało. Arval Integral Fleet jest intuicyjny w obsłudze. Może z niego korzystać każdy manager floty, niezależnie od tego, z usług ilu dostawców korzysta. Nie ma też obaw o bezpieczeństwo danych. Dba o to nasz zewnętrzny, neutralny, dostawca rozwiązań IT – mówi Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval Polska. Źródło, Arval

Przeczytaj również

Popularne