Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

PEUGEOT Polska Sp. z o.o.

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ FIRMY
[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_column_text]

Tomasz Chodkiewicz
Dyrektor sprzedaży do firm
kom. +48 507 008 103 tomasz.chodkiewicz@mpsa.com

Monika Kacprzyk
Specjalista ds. Floty
kom. +48 22 444 22 01 monika.kacprzyk@mpsa.com

Krzysztof Skibiński
Szef Administracji Sprzedaży B2B
kom. + 48 507 008 186 krzysztof.skibiński@mpsa.com

Krzysztof Gacek
Manager ds. samochodów używanych
kom. +48 507 008 115 krzysztof.gacek@mpsa.com
[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_column_text]Artur Starzyński
Specjalista ds. adaptacji pojazdów użytkowych
kom. +48 518 018 212 artur.starzyński@mpsa.com

Bogdan Kapelko
Koordynator Działu Floty / Key Account Manager
kom. +48 507 008 106 bogdan.kapelko@mpsa.com

Mariusz Czyżewski
Key Account Manager
kom. +48 507 008 188 mariusz.czyżewski@mpsa.com

Tomasz Gałecki
Specjalista ds. Floty
kom. +48 507 008 156 tomasz.gałecki@mpsa.com[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_column_text]Robert Nowak
Key Account Manager
kom. +48 507 008 130 robert.nowak@mpsa.com

Mateusz Winnik
Asystent Działu B2B
kom. +48 783 202 802 mateusz.winnik@mpsa.com

Marcin Zaręba
CFM Manager
kom. +48 507 008 187 marcin.zareba@mpsa.com[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Przeczytaj również

Popularne