Wczytuje Wydarzenia

TEMAT

SERWIS FLOTY SAMOCHODOWEJ. Dostępne formy serwisowania. Oferty rynkowe.

Informacje ogólne

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkolenie dla managerów aut firmowych z cyklu – FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 5 – 7 października 2016 (środa – piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

FMT

 

Fleet Management Training – to  ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez Fleet Meetings – wydawcę magazynu „Fleet”.

Doświadczeni prelegenci z kraju i z zagranicy poruszą tematy związane z polityką flotową w firmach oraz zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania natury prawnej, finansowej, ubezpieczeniowej i serwisowej. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, wymiana doświadczeń, prezentacje nowych modeli samochodowych oraz usług i produktów dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników.

Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 100 – 120 fleet managerów.

Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

 

 

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL&SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
W DNIACH OD 5 DO 7 PAŹDZIERNIKA 2016!

 

hotel

Termin i miejsce

Data wydarzenia

Start:
5 października 2016 (środa)
Koniec:
7 października 2016 (piątek)

Miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski
ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 18 534 43 70

Organizator

Fleet Meetings sp. z o.o.
Telefon:
71/ 716 52 05
Email:
Strona:
https://fleet.com.pl/

Prelegenci

ernie_greszta_leaseplan_fleet_management_small

ERNIE GRESZTA
Regional Insurance Manager for Central Europe & Asia
Lease Plan Fleet Management Sp. z o.o.

Od 20 lat związany z branżą ubezpieczeniową. Ukończył Instytuty Ubezpieczeń w Kanadzie i w USA oraz studia podyplomowe i doktoranckie w Polsce ściśle związane z ubezpieczeniami. Pasjonat ubezpieczeń flotowych, w tym rozwiązań w zakresie samoubezpieczeń. Stanowiska zajmowane: broker ubezpieczeniowy, underwriter, manager ds. rozwoju, project manager, manager regionu. W branży leasingu operacyjnego od 10 lat. Obecnie zatrudniony w Lease Plan Fleet Management na stanowisku Regional Insurance Manager of Central Europe and Asia.

PIOTR GRZYBOWSKI
Aftersales Fleet Manager
General Motors Poland Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Warszawskiej i The Institute of the Motor Industry. Związany z branżą motoryzacyjną, jak sam mówi od czterech pokoleń. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczął od pracy w autoryzowanych serwisach mechanicznych a później blacharsko-lakierniczych. Współtwórca metodologii badań nieniszczących pojazdów dla ubezpieczeń komunikacyjnych. Od 18 lat w General Motors, w którym pełnił funkcje Kierownicze zarówno w Dziale Technicznym jak i Sprzedaży. Odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek samochodów dostawczych Opel. Z dużym powodzeniem stworzył i aktualnie kieruje zespołem Aftersales Fleet, którego zadaniem jest obsługa serwisowa klientów flotowych. Twórca wielu strategii, projektów i szkoleń w branży motoryzacyjnej.

Swoje pasje pozazawodowe po ukończeniu Akademii Obrony Narodowej a także studiów doktoranckich z socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego realizuje w niezależnej publicystyce i działaniach społecznych. Kawaler papieskiego Złotego Krzyża „Pro Ecclesia at Pontifice”.

JURAND FILIPCZYK
Dyrektor Zarządzający
Centrum Techniczne Masterlease

Odpowiada za pracę zespołu Centrum Technicznego i Komitetu Wartości Rezydualnej w Grupie Masterlease. Jest związany z branżą motoryzacyjną od 1991 roku. Współuczestniczył w tworzeniu rynku flotowego w Polsce. W trakcie wykonywania obowiązków zawodowych zdobył doświadczenie w zakresie sprzedaży nowych pojazdów osobowych i dostawczych, finansowania zakupów, logistyki dostaw, obsługi posprzedażnej, likwidacji szkód komunikacyjnych oraz organizacji odbiorów i remarketingu pojazdów pokontraktowych. W wolnym czasie interesuje się ekonomicznymi mechanizmami rynkowymi oraz uprawia dyscypliny sportowe; pływanie, windsurfing, rower górski i narciarstwo zjazdowe.

ROBERT KAROLCZAK 
Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine
Commercial Fleet
Shell Polska Sp. z o.o.

Związany z Shell Polska nieprzerwanie od 8 lat. Od 2015 roku Marketing Manager w regionie Państw Bałtyckich oraz w Polsce i na Ukrainie, gdzie odpowiada za wdrażanie i realizację strategii marketingowej euroShell, kart przedpłaconych i partnerskich oraz sprzedaż do klientów flotowych. Od początku związany z branżą flotową i transportową. Karierę rozpoczął w dziale pojazdów użytkowych MAN Truck&Bus, a następnie w sprzedaży Remo-Car. W Shell koncentruje się na rozwoju biznesu
i narzędziach wspomagających skuteczną sprzedaż. Zaangażowany w projekt HSSE Focal Point zapewniający wsparcie i bezpieczeństwo pracowników flotowych, był  także współtwórcą projektu Safe Driving Club.

 

 

ADAM KARPIŃSKI 
Dyrektor Zarządzający
Motointegrator Flota
Grupa Inter Cars S.A.

W Inter Cars S.A. pracuje od 2003 roku, gdzie zajmuje się wieloma kluczowymi projektami, m.in. nadzorował zakończone pełnym powodzeniem powołanie do życia unikatowego jak na tamte czasy i bardzo nowatorskiego programu on-line „Motointegrator”. Wcześniej pracownik Kwik-fit Polska, Carman i Max Auto Xpress. Przez 15 lat we wszystkich tych firmach budował systemy kompleksowej obsługi serwisowej dla flot. W Inter Cars S.A. wraz z zespołem świetnych ludzi udało mu się stworzyć unikalny program serwisowania i napraw samochodów flotowych, realizowany przez największego w tej części Europy dystrybutora części zamiennych i oparty o sieć niezależnych warsztatów – IC Flota, przekształcony potem w MotoIntegrator Flota. To rozwiązanie stało się realną alternatywą dla serwisowania auta stacjach ASO i dało szanse wykorzystania możliwości, jakie przyniosło ze sobą GVO firmom posiadającym własny park samochodowy. Obecnie odpowiedzialny za sprzedaż do flot i współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

TOMASZ NOWAK
specjalista ds. samochodów ciężarowych
Express

Doświadczony specjalista, o zdolnościach handlowych i wiedzy technicznej. W swojej dotychczasowej pracy negocjował i finalizował liczne kontrakty związane z dostawą specjalistycznych samochodów ciężarowych.
Od początku swojej drogi zawodowej związany z samochodami użytkowymi, środowiskiem firm skupionych wokół transportu towarowego.
Jest na bieżąco z ustawą o transporcie drogowym, konwencją CMR, umową ATP czy też transportem ładunków niebezpiecznych ADR. Aktualnie bierze udział w procesie certyfikacyjnym dla rzeczoznawców motoryzacyjnych.

Roman Swiderski Express small1

ROMAN ŚWIDERSKI
Kierownik produktu wynajem średnioterminowy
EXPRESS

Absolwent wydziału Prawa. Studia podyplomowe ukończył na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Związany z branżą motoryzacyjną od kilkunastu lat. Zaczynał jako przedstawiciel handlowy. Od 2009 roku, z powodzeniem kieruje rozwojem usług wynajmu średnioterminowego w firmie Express.

MICHAŁ WEKIERA
Dyrektor Wykonawczy
Prawo, Przemysł, Technika
Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego

Dyrektor Wykonawczy Prawo, Przemysł, Technika w Polskim Związku Przemysłu Motoryzacyjnego Od września 2008 roku związany z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego zrzeszającym producentów oraz przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych, motocykli i skuterów.

Wcześniej pracował w Ministerstwie Infrastruktury i Ministerstwie Finansów. W PZPM odpowiedzialny za tematy prawne związane z homologacją, podatkami, odpadami, ochroną danych osobowych, ochroną konkurencji i paliwami.

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Tematy Szkolenia

Serwis floty samochodów osobowych i dostawczych.

 

 • Zmiany w standardach obsługi Klientów flotowych. Kierunki rozwoju oferty warsztatów niezależnych.

 • Efektywne zarządzanie gospodarką paliwową.

 • Modele serwisowe i programy serwisowe dla flot samochodowych.

 • Polityka serwisowa floty w zależności od form finansowania i scenariuszy obsługi technicznej.

 • Regulacje prawne dotyczące rynku serwisowego w Polsce i w UE.

 • Samochód użytkowy:

  • dobór do profilu działalności, parametry techniczne, formy finansowania
  • gwarancje na podwozie i zabudowę
 • Rosnące składki w ubezpieczeniach komunikacyjnych dla dużych flot samochodowych:

  • udział własny, likwidacja szkody w serwisach nieautoryzowanych [wybór serwisów]
  • naprawy SMART oraz rezygnacja z AC
  • ubezpieczenie od klęsk żywiołowych i katastrof (CAT dla flot)
  • zarządzanie naprawami blacharskimi oraz regresami, własny zakład ubezpieczeń
  • czynniki oceny ryzyka
  • potrzeba prewencji oraz partnera w zarządzaniu naprawami w przypadku wysokiego udziału własnego lub braku AC

Atrakcje

GÓRALSKIE ŚPASY!

„Po nasemu śpasy, po Wasemu zabawa!”

Na wieczorne spotkanie uczestników szkolenia Fleet Management Training wpadnie kilku górali i rozpoczną się góralskie śpasy!
Kapela przy rytmach góralskiej melodii przywita przybyłych Gości iście po zbójecku. Następnie wraz z góralami – zbójnikami zabawi towarzystwo skocznymi melodiami spod samiuśkich tatr. Uczestnicy szkolenia zostaną podzieleni na drużyny rywalizujące między sobą o miano „Najlepszej zbójeckiej bandy”, a każdy zespół pod wodzą swojego Harnasia, wystartuje w różnych śmiesznych konkurencjach tj.: „Góralskie smaki”, „Zbójnickie śpiewanie”, „Góralskie tańce i swawole”.

 

JAZDY TESTOWE

Uczestnicy szkolenia Fleet Management Training będą mieli możliwość przetestować najnowsze samochody zaprezentowane przez partnerów szkolenia. Proponujemy bardzo malowniczą trasę z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach.
Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

Droga na Niedzice small

trasa Bania-zamek Nidzica

 

SAMOCHODY HYUNDAI DO JAZD TESTOWYCH

Firma Hyundai zaprezentuje w Białce Tatrzańskiej wszystkim uczestnikom szkolenia – 4 samochody osobowe: dwa Tucsony, Elantra, Santa Fe.

ELANTRA 4DR 1.6 CRDI 6MT – STYLE - Marina BlueELANTRA 4DR 1.6 CRDI 6MT – STYLE – Marina Blue

Kompaktowy samochód, którego nie da się porównać z żadnym innym, w którym nowoczesny, aerodynamiczny wygląd idzie w parze ze znakomitymi osiągami. Ergonomia i intuicyjna obsługa samochodu sprawiają, że perfekcyjnie dostosowuje się on do wymagań współczesnych kierowców.

TUCSON 2.0D 185KM 4WD 6AT – PREMIUM - Thunder GreyTUCSON 2.0D 185KM 4WD 6AT – PREMIUM – Thunder Grey

Mocna i zwarta sylwetka nowego Tucsona ujawnia silny, sportowy charakter samochodu. Charakter Tucsona widać w każdym szczególe – począwszy od atrakcyjnych reflektorów LED, płynnie wkomponowanych w górne naroża heksagonalnego grilla, przez dynamicznie zarysowane linie boczne, aż po szeroki, wyrazisty tył.
W Białce Tatrzańskiej będzie także zaprezentowany model: TUCSON 1.7D 2WD 7DCT STYLE 19 EL.KL. BAG. SUNROOF – Moon Rock

Santa Fe FL 5s 2.2D(200) CRDI 4WD AT - PLATINUM – WhiteSanta Fe FL 5s 2.2D(200) CRDI 4WD AT – PLATINUM – White

Nowy Hyundai Santa Fe łączy charakter sportowego SUVa z wyrafinowaniem luksusowego sedana. Najnowocześniejsza technologia została wykorzystana w nowym modelu Hyundai Santa Fe w taki sposób, aby zapewnić pasażerom, pieszym i innym użytkownikom dróg najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

SAMOCHODY OPEL DO JAZD TESTOWYCH

Opel Vivaro 9os. CombiOpel Vivaro 9os. Combi

Opel InsigniaOpel Insignia

Opel Astra VOpel Astra V

Opel Astra Combi VOpel Astra Combi V

Opel Movano 4x4Opel Movano 4×4

 

SAMOCHODY GRUPY PSA DO JAZD TESTOWYCH

Citroen C4 CactusCitroen C4 Cactus

DS 4 CrossbackDS 4 Crossback

Peugeot 2008Peugeot 2008

 

SAMOCHODY RENAULT DO JAZD TESTOWYCH

Nowy Megane Grandtour dCi 90Nowy Megane Grandtour dCi 90

Talisman Grandtour Initiale Paris 160 dCiTalisman Grandtour Initiale Paris 160 dCi

Trafic Grand Passenger Pack Clim 3Energy 1.6 145 dCiTrafic Grand Passenger Pack Clim 3Energy 1.6 145 dCi

 

SAMOCHODY UŻYTKOWE EXPRESS

Firma EXPRESS zaprezentuje wszystkim uczestnikom szkolenia Fleet Management Training 3 samochody użytkowe ze swojej floty: Brygadówkę wywrotkę, Eksportówkę oraz Chłodnię dużą.

 

EksportówkaEksportówka

Pojazd przystosowany do transportu w ruchu międzynarodowym, pojemność zabudowy do 10 europalet o ładowności do 1200 kg. Samochód jest dodatkowo wyposażony w kabinę sypialną, która zapewnia kierowcy miejsce do spania i odpoczynku. W kabinie sypialnej zamontowane jest ogrzewanie postojowe z rozprowadzeniem powietrza w przestrzeni kierowcy.

CECHY UŻYTKOWE

 • Zabudowa skrzyniowa z plandeką o wym. wew. wymiary wew. skrzyni: 4900x2100x2300mm (10 palet)
 • Uchwyty podłogowe montowane w obrzeżu – 10 szt.
 • Skrzynka narzędziowa 40 litrów – 1 szt.
 • Zbiornik na wodę z mydelniczką 32 litry – 1 szt.
 • Środkowe słupki wypinane ułatwiające załadunek
 • Kabina sypialna Jegger Dream Master z owiewkami bocznymi
 • Ogrzewanie postojowe WEBASTO
 • Zawieszenie pneumatyczne TOP DRIVE
 • Kompresor 12 V dla zawieszenia pneumatycznego

 

Brygadówka wywrotka

Brygadówka wywrotka

Zbudowana na bazie podwozia z podwójną kabiną. Przystosowana do transportu maksymalnie 7 osób oraz materiałów sypkich. Dzięki temu jest uniwersalnym samochodem brygadowo – transportowym. Zabudowa samowyładowcza umożliwia samoczynny rozładunek materiałów sypkich w zależności od potrzeb, do tyłu lub na boki. Występuje z napędem na przednią lub tylną oś.

 • zabudowa samowyładowcza z wywrotem na 3 strony
 • ładowność do 1000 kg
 • dł. skrzyni ładunkowej do 3000 mm
 • burty aluminiowe o wys. 400 mm
 • uchwyty do mocowania ładunku,
 • układ hydrauliczny napędzany agregatem elektrohydraulicznym

 

Chłodnia dużaChłodnia duża

Pojazd przystosowany do transportu produktów spożywczych lub faramaceutycznych. Wnętrze furgonu wybudowane jest izolacją termiczną, która posiada wymagane atesty i certyfikat PZH. Idealnie gładka powierzchnia ułatwia utrzymania wnętrza furgonu w czystości.

Pojemność komory bagażowej wynosi do 11 m3 oraz umożliwia transport do 5 europalet o ładowności do 1200 kg . Montowane agregaty chłodnicze dają możliwość schłodzenia lub ogrzania towaru w zakresie temperatur od -15 st. C do +10 st C. Skraplacz agregatu został zamontowany pod podłogą pojazdu, przez co jest niewidoczny w trakcie jazdy lub kiedy przestrzeń ładunkowa jest zamknięta.

W przestrzeni ładunkowej zamontowane zostały czujniki temperatury i wilgotności z możliwością rejestrowania tych parametrów on-line.

CECHY UŻYTKOWE

 • wymiary wewnętrzne przestrzeni ładunkowej dł. 3700 x szer. 1700 x wys. 1760 mm
 • agregat chłodząco – grzewczy Zanotti SFZ 009
 • zasilanie postojowe agregatu 230V
 • listwy do mocowania ładunku po dwie na stronę
 • połoga izolowana, pokryta wylewką antypoślizgową

 

KONKURS DLA FLEET MANAGERÓW „TEST NOWEGO TIGUANA”

VW_Tiguan_baner_1140x200 

 

SAMOCHODY VOLKSWAGEN DO JAZD TESTOWYCH

Volkswagen Passat GTEVolkswagen Passat GTE

Volkswagen Beetle Sport 2.0Volkswagen Beetle Sport 2.0

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski.

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia.
Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

 

KONKURS WIZYTÓWKOWY FIRMY EXPRESS

express logo

Podczas szkolenia Fleet Management Training odbędzie się konkurs wizytówkowy.

Uczestnicy szkolenia będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody:

 • 1 voucher na wynajem DOWOLNEJ KLASY SAMOCHODU na weekend (piątek–poniedziałek). Z pełnym bakiem paliwa. Bez limitu kilometrów. Bez depozytu. Dostawa door to door.
 • oraz 5 szt. wysokiej klasy powerbanków.

 

Formularz zgłoszeniowy

Szkolenie Fleet Management Training 2016

Potwierdzenie należy przesłać najpóźniej do 27 września 2016r.

Zgłaszam udział w szkoleniu FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 5 do 7 października 2016r.  w  hotelu Hotel Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej.

Koszt uczestnictwa:

kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.

*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia

Pakiet dla uczestnika obejmuje:
 • - wykłady
 • - warsztaty
 • - materiały szkoleniowe
 • - certyfikat uczestnictwa
 • - 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (z 5/6/7.10.2016)
 • - całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe)
 • - parking

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto firmy:
Fleet Meetings sp. z o.o., ul. Orłowskiego 24/1, 51-637 Wrocław,
nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.
Wpłaty należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 3 października 2016r. na podstawie faktury pro forma (którą prześlemy do Państwa po dokonaniu zgłoszenia na szkolenie).

Dane uczestnika

Imię:

Nazwisko:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

Telefon:

E-mail:

Ilość posiadanych aut:

Uwagi:

Dane do faktury

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

NIP:Partnerzy

Partner główny:

Shell_logo

Partnerzy szkolenia:

2_carefleetlogo EXPRESS_FLEET (rgb)3_hyundaiOpel_logo_TB_DE_RGB10_VW