Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Jak legalnie zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w leasingu? – szkolenie online

Jak zgodnie z prawem prowadzić sprzedaż ubezpieczeń, by nie narazić się na sankcje organu nadzoru i jednocześnie zachować rentowność? Na to pytanie odpowiedzą podczas szkolenia online eksperci Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży leasingowej/CFM.

 

Podczas warsztatu przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania i pomysły na dostosowanie organizacji do nowych wymogów.

Dla firm, które zgłoszą przynajmniej 2 osoby, w cenie zostanie przeprowadzony (na bazie wcześniej przesłanej ankiety) wstępny audyt procesu dystrybucji ubezpieczeń w ramach struktur leasingowych podmiotu. Jego efektem będzie sporządzenie i przekazanie raportu przez ekspertów Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.

Szkolenie online pt. „Jak legalnie zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w leasingu?” odbędzie się 22 września br.; będzie miało formę warsztatową z możliwością prowadzenia dyskusji.

Organizatorem szkolenia jest portal beinsured.pl. Patronat medialny objęli: Magazyn „Fleet” oraz portal informacyjny Fleet.com.pl.

Dla czytelników portalu Fleet.com.pl organizatorzy przewidzieli zniżkę - 10%. W zgłoszeniu należy umieścić link lub podać informację, skąd dowiedzieli się Państwo o szkoleniu. Zgłoszenia są przyjmowane na adres: szkolenia@cztr.pl

Więcej informacji o szkoleniu znajduje się na: http://www.beinsured.pl/wydarzenia/jak-legalnie-zarabiac-na-sprzedazy-ubezpieczen-w-leasingu-szkolenie-online,51.html