Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
GEOTAB

Fleet partnerem II Konferencji Remarketingu

Golden Solutions Organizatorem II Konferencji Remarketingu, która odbędzie się 9 września w Warszawie. Konferencja w pełni poświęcona dynamicznie rozwijającej się branży remarketingu będzie doskonałym miejscem do wymiany poglądów i doświadczeń oraz pozyskania wiedzy na temat funkcjonujących modeli sprzedażowych i stosowanych rozwiązań w obsłudze remarketingu. Magazyn Fleet objął patronat medialny nad konferencją.

W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele przedsiębiorstw leasingowych i CFM , branży rent a car, managerowie flot samochodowych, firmy dostarczające rozwiązania w obszarze remarketingu, przedstawiciele przedsiębiorstw dealerskich pojazdów używanych i niezależni eksperci remarketingu. Stanowić więc będzie doskonałe miejsce do nawiazania nowych relacji biznesowych.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele firm i instytucji –Prezes Związku Dealerów Samochodów mLeasing sp. z o.o., Prime Care Management S.A., Autortola sp.zo.o,  Carport sp. z.o.o., BMW Group Financial Services, Kancelaria prawna KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną aktualne rozwiązania oraz trendy w obszarze remarketingu, w tym narzędzia informatyczne wspierające procesy w obrębie remarketingu, dystrybucji i sprzedaży pojazdów oraz innych przedmiotów. Poruszone zostaną również kluczowe zagadnienie związane z bezpieczeństwem sprzedaży.

Biorąc pod uwagę aktulaną sytuację będzie również możliwość zdanego. uczestnictwa w Konferencji.

Więcej informacji na: https://www.goldensolutions.com.pl/ii-konferencja-remarketingu/