Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
piaggio

Fleet Europe Summit 2020

W dniach 17 – 18 listopada br. odbędzie się, na platformie cyfrowej, Fleet Europe Summit. To dwudniowe spotkanie online, organizowane przez magazyn Fleet Europe, podczas którego zaplanowano warsztaty, szkolenia oraz debaty z udziałem międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania flotami samochodowymi i elektromobilności. Magazyn Fleet objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Fleet Europe Summit jest wiodącą międzynarodową konferencją dla liderów flot i mobilności, gromadzącą co roku ponad 1200 decydentów i osób mających wpływ na decyzje z ponad 35 krajów. Jest to najlepsze miejsce, aby pozostać na szczycie transformacji naszego przemysłu, poruszać się po innowacjach i nawiązywać kontakty z tą ścisłą społecznością.

W roku, który był tak niespodziewany i burzliwy jak rok 2020, nigdy nie było to bardziej istotne. Zarejestruj się już teraz, aby wziąć udział w szczycie Fleet Europe 2020, który odbędzie się 17 i 18 listopada na w pełni cyfrowej platformie - platformie oferującej wszystkie korzyści płynące z prawdziwego szczytu, w tym narzędzia do budowania relacji biznesowych, i interakcji.

Tegoroczny szczyt będzie się koncentrował na pięciu tematach:

  • Flota i mobilność w Nowej Normalności
  • E-mobilność i rozwiązania w zakresie ładowania
  • Inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności
  • Technologie powiązane
  • Świadczenia pracownicze w ramach Nowej Normy

 Kilka najważniejszych wydarzeń z programu:

Sky is the limit dla połączonej e-mobilności

Wystąpienie Neila Cawse'a, dyrektora generalnego Geotabu, który opowie o nowej drodze technologii, która ułatwi bezproblemową, bezpieczną, tanią i efektywną mobilność w kierunku New Normal.

Budowanie zrównoważonego i przyjaznego energetycznie ekosystemu

Główna dyskusja z Shell i Octo Group na temat troski o środowisko i świadomości w zakresie zmian klimatycznych, które stały się wszechobecne. Zasnanowimy się jak można to przełożyć na nasz ekosystem Floty i Mobilności?

Uruchomienie wirtualnej floty

Przygotuj się na najnowsze modele w Twojej flocie samochodowej podczas tego wirtualnego uruchomienia floty, które zaprezentuje dwa nowe modele, które są gotowe do użycia we flotach korporacyjnych.

Dlaczego twoja flota firmowa musi zmienić się na EV

Ekologizacja flot korporacyjnych przyspiesza od pewnego czasu, ale obecne tempo nie jest wystarczająco szybkie. Saul Lopez, Kierownik ds. E-mobilności, Transportu i Środowiska oraz Marc Odinius, Dyrektor Generalny Dataforce, podają przyczyny tej zmiany i wyjaśniają, jak kierownicy flot mogą jeszcze bardziej przyspieszyć wdrażanie pojazdów elektrycznych.

Executive Leasing Panel: Flota i Mobilność w Nowej Normie

W dwóch panelach dyskusyjnych kadry kierownicze z branży leasingu pojazdów przeanalizują swoje poglądy na temat przyszłości ekosystemu Fleet & Mobility, zwracając szczególną uwagę na takie tematy jak elektryfikacja i łączność.

Orange to New Green

Wszyscy eksperci są zgodni co do tego, że droga na przód zbudowana jest na zrównoważonym rozwoju i elastyczności. Dwóch przedstawicieli kadry kierowniczej z branży podzieli ich wizję przyszłości zrównoważonego i elastycznego ekosystemu, który jest korzystny dla wszystkich zainteresowanych stron. Z Tex Gunning, CEO, LeasePlan.

Inteligentna mobilność dla szczęśliwych pracowników

Inteligentna mobilność jest bardziej efektywna, tańsza i bardziej przyjazna dla klienta. Ale jest to również subtelne wyważenie pomiędzy rezygnacją z jednej formy mobilności a uzyskaniem korzyści z innej. Kluczowa dyskusja, która dotyczy profili innowacji w inteligentnej mobilności, mająca na celu utrzymanie zadowolenia pracowników w fotelu kierowcy. Z Alainem Visser, Dyrektorem Generalnym Lynk & Co.

Zapoznaj się z pełnym programem na stronie internetowej Fleet Europe Summit 2020: https://summit.fleeteurope.com/programme/

Szczyt będzie również okazją do spotkania się z menedżerami ds. floty i mobilności, którzy otrzymali nagrody Fleet Europe Awards na zeszłorocznym szczycie, oraz do wzięcia udziału w ceremonii wręczenia nagród tegorocznym zwycięzcom. Jak można się było spodziewać, Forum Remarketingowe odbędzie się również w tym samym czasie, co Fleet Europe Summit.

 

 

Zarejestruj się, aby wziąć udział w szczycie "Fleet Europe 2020"!

Dla czytelników magazynu Fleet, którzy są  dostawcami usług flotowych przysługuje 20% rabat z poniższym kodem: https://nexuscommunication.store/shop/fleeteuropesummit2020/ - Promo Code ZM4CUX2D

Dla fleet managerów konferencja jest darmowa: https://nexuscommunication.store/shop/fleet-europe-summit-2020-buyer/

Więcej informacji o Fleet Europe Summit 2020 na stronie: https://summit.fleeteurope.com