Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

SZKOLENIE FLEET WROCŁAW

Termin

 

25 – 26 maja 2022 (środa, czwartek)

 

Miejsce

 

Radisson Blu Hotel Wrocław*****

ul. Purkyniego 10, 50 -156 Wrocław

www.radissonhotels.com

 

Tematy

 • Kontrola kosztów serwisowych w obliczu wydłużonej eksploatacji samochodów służbowych. Konsekwencje kryzysu dla rynku części zamiennych – zerwane łańcuchy dostaw, wahania kursów walut.
 • Wynajem, jako nowoczesna forma mobilności. Większa kontrola kosztów, a jednocześnie wyższa elastyczność i możliwość reakcji na zmiany rynkowe. Zmniejszenie ryzyka opóźnień w dostawach, a także outsourcing kosztów utrzymania (ubezpieczenie, serwis, naprawy pogwarancyjne).
 • Praca zdalna w biznesie flotowym.
  • Praca zdalna a Kodeks Pracy.
  • Najważniejsze regulacje.
  • Zdarzenia losowe pracownika w domu.
  • Warunki lokalowe i techniczne pracownika.
  • Auto firmowe w trybie offline.
  • Odpowiedzialność za samochód służbowy.
  • Zgłaszanie naruszeń.
  • Kim jest sygnalista.

Prelegenci

Agnieszka Szczodra-Hajduk 

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Adwokat

Kancelaria Hogan Lovells LLP Oddział w Warszawie

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem kierującym praktyką prawa pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach rupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa półek oraz wykładowcą na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania.Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.


 

Tomasz Czerwiński 

Tomasz Czerwiński

Prezes zarządu

Kaizen Rent S.A.

Z projektem Kaizen Rent związany jestem od etapu tworzenia biznesplanu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w motoryzacji zdobywane zarówno w strukturze dealerskiej, CFM oraz RaC. W spółce pełnię rolę prezesa zarządu odpowiedzialnego m.in. za: linię biznesową STR, nadzór struktury oddziałowej, biuro obsługi klienta, remarketing oraz rozwój produktów. Angażuję się także w relacje z najważniejszymi klientami firmy.


 

Adam karpiński 

Adam Karpiński

Prezes zarządu

Inter Cars Fleet Services Sp. z o. o.

W branży serwisowej pracuje od 25 lat, a w grupie Inter Cars S.A. od 18 lat, gdzie od podstaw budował unikalny program obsługi klientów flotowych, realizowany przez największego dystrybutora części motoryzacyjnych w tej części Europy, oparty o sieć warsztatów niezależnych. To rozwiązanie stało się realną alternatywą dla serwisowania aut w stacjach ASO i dało szansę wykorzystania możliwości, jakie przyniosło ze sobą GVO. Obecnie Adam prowadzi najbardziej doświadczony na rynku zespół, obsługujący ponad  100.000 samochodów, utrzymując od wielu lat pozycję zdecydowanego lidera rynku obsługi flot samochodowych.


 

Program

25 maja 2022 (środa)

 • 10.00 – 11.00 – PRZYJAZD/ przywitanie gości
 • 11.00 – 12.30  - WYKŁAD:  Kontrola kosztów serwisowych w obliczu wydłużonej eksploatacji samochodów służbowych. Konsekwencje kryzysu dla rynku części zamiennych – zerwane łańcuchy dostaw, wahania kursów walut. – Adam Karpiński, Prezes zarządu Inter Cars Fleet Services Sp. z o. o.
 • 12.30 – 13.30 – WYKŁAD : Wynajem, jako nowoczesna forma mobilności. Większa kontrola kosztów, a jednocześnie wyższa elastyczność i możliwość reakcji na zmiany rynkowe. Zmniejszenie ryzyka opóźnień w dostawach, a także outsourcing kosztów utrzymania (ubezpieczenie, serwis, naprawy pogwarancyjne). – Tomasz Czerwiński, Prezes Zarządu Kaizen Rent S.A.
 • 13.30 - OBIAD
 • 15.00 – PODZIEMNY WROCŁAW
 • 19.00 – KOLACJA Z HISTORIĄ W TLE

 

26 maja 2022 (czwartek)

 • 10.00 - 12.00 – WYKŁAD: Praca zdalna w biznesie flotowym. ▪ Praca zdalna a Kodeks Pracy. ▪ Najważniejsze regulacje. ▪ Zdarzenia losowe pracownika w domu. ▪ Warunki lokalowe i techniczne pracownika. ▪ Auto firmowe w trybie offline. ▪ Odpowiedzialność za samochód służbowy. ▪ Zgłaszanie naruszeń. ▪ Kim jest sygnalista. - Agnieszka Szczodra-Hajduk, Starszy prawnik w Kancelarii Hogan Lovells LLP Oddział w Warszawie
 • 13.00 – OBIAD
 • 14.00 – WYJAZD/ zakończenie szkolenia

 

Atrakcje

Podziemny Wrocław – zwiedzania Fortu Piechoty 6

Poczuj magię Wrocławia! Odkryj tajemnice uśpione w malowniczych zakątkach miasta... Poznaj Wrocław, którego nie widać na pierwszy rzut oka. Opowiemy o zapomnianych tajemnicach i nieuchwytnych detalach. Wrocław imponuje. Zachwyca otwartością, rozmachem i liczbą skrywanych tajemnic. Wrocław, zupełnie jak czeska Praga, cały czas oddziałuje na wyobraźnię. Konflikty wojenne zawsze wywoływały strach wśród mieszkańców wielkich miast. We Wrocławiu przed wojną powstało wiele bunkrów i schronów zbudowanych przez Niemców, później zaadaptowały i rozbudowały je wojska radzieckie. Spacerując dziś po parkach, lasach czy ulicach Wrocławia, wciąż zobaczyć można pozostałości tych budowli,  niektóre są zamknięte, kilka odnowiono i dostały drugie życie. Zobaczcie, jak wyglądają wrocławskie bunkry i schrony i co w nich powstało.

Spotkanie poprowadzi Jacek Żelaszkiewicz z Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego.

Na co dzień prowadzę sklep muzyczny, lecz moją największą pasją, której oddaję się w wolnych chwilach jest historia. Najbardziej wartościowa według mojej opinii jest historia żywa, związana z odtwarzaniem sylwetek historycznych w grupach rekonstrukcyjnych a przede wszystkim z odtwarzaniem historycznej substancji obiektu fortyfikacyjnego jakim jest Fort Piechoty 6 na wrocławskich Polanowicach. Jestem dumny i bardzo szczęśliwy, że mam zaszczyt być prezesem Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego, którego wolontariusze w ciągu minionych dziesięciu lat pracy na forcie zamienili wysypisko śmieci w tętniące życiem muzeum.

Obiekt, którym się opiekujemy i w którym będziemy Państwa gościć stanowi pewne ogniwo w łańcuchu rozwoju myśli fortyfikacyjnej. Będę się starał zobrazować Państwu idee, jakie przyświecały konstruktorom umocnień w poszczególnych epokach i umiejscowić nasz fort w pewnym miejscu historii fortyfikacji. A ponieważ Fort Piechoty 6 jest ściśle związany z historią Wrocławia, przedstawię Państwu inne elementy wrocławskich fortyfikacji, schronów i podziemnych tajemnic związanych z XIX i XX wieczną historią Wrocławia.

Poznawanie historii poprzez obcowanie z jej artefaktami, starymi murami, detalami wnętrz i szczegółami odtwarzanych sytuacji wydaje się być w swej formie ciekawsze niż obraz lub opis wydarzeń. Nic tak, bowiem nie przemawia do wyobraźni naszych gości jak namacalny oryginał lub odtworzony artefakt. Nic też nie powoduje u nas, gospodarzy fortu, takiego poczucia dumy i samorealizacji jak zadowolenie naszych gości i świadomość społecznej pracy, jaką wykonujemy na rzecz wrocławskiego Fortu 6. Serdecznie Państwa zapraszam na zwiedzanie Fortu Piechoty 6 na wrocławskich Polanowicach!

fortwroclaw.pl

https://www.facebook.com/fortwroclaw

Na zdjęciu Jacek Żelaszkiewicz w mundurze pruskiego żołnierza Landsturmu. Tacy żołnierze służyli na Forcie Piechoty 6 w czasie jego mobilizacji w 1914 roku.

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie Fleet Wrocław

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 25 do 26 maja 2022r. w Radisson Blu Hotel Wrocław, przy ul. Purkyniego 10 we Wrocławiu.

KOSZT UCZESTNICTWA:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.
*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie nie będącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, a nie będących sponsorem szkolenia


CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w: szkoleniu, warsztatach, jazdach testowych
 • materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa
 • 1 nocleg w pokoju jednoosobowym (od 25 do 26.05.2022)
 • parking
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, przerwy kawowe, obiady, kolacje)


POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w formularzu.Dane uczestnika

Dane do faktury

Partnerzy