Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szkolenia Fleet Online 2020

Informacje

Szkolenia FleetOnline

Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń FleetOnline i zdobądź wiedzę w wygodny sposób!

Redakcja magazynu Fleet, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników i partnerów biznesowych, zaprasza do udziału w szkoleniach online.

Szkolenia FleetOnline – to ogólnopolskie, odpłatne szkolenia skierowane do przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej.

 

 

Termin i miejsce

 • TERMIN: 14 lipca 2020 (tj. wtorek), godz. 10.00
 • CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 60 min.
 • MIEJSCE: Platforma internetowa online ClickMeeting

 

 

Prelegenci

Agnieszka Szczodra-Hajduk 

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Adwokat, LL.M., odpowiedzialna za Praktykę Prawa Pracy w Kancelarii Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk jest Starszym Prawnikiem, odpowiedzialnym za Praktykę Prawa Pracy. Specjalizuje się w zatrudnianiu managerów i pracowników wyższego szczebla, benefitach pracowniczych, zakazie konkurencji, elastycznych formach pracy oraz odpowiedzialności pracowników za szkodę wyrządzoną pracodawcy. Ma szerokie doświadczenie w kwestiach transakcyjnych dotyczących przejścia zakładu pracy, ujednolicania warunków zatrudnienia oraz restrukturyzacji. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sporach pracowniczych. Jest autorem licznych artykułów. Prowadzi wykłady m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy. Od kilku lat jest rekomendowana w rankingach prawniczych Legal500 i Chambers Europe.


   

 

Temat szkolenia

TEMAT: Praca w dobie COVID – 19. Pytania i odpowiedzi na bieżące kwestie pracownicze. 

 

BLOK I – Praca zdalna

 • Powitanie
 • Czy pracownik zdalny ma obowiązek potwierdzać obecność w pracy?
 • Czy można skutecznie wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie telekonferencji?
 • Czy pracodawca może utrzymać na stałe pracę zdalną łączoną z pracą w biurze? Czy trzeba zmienić regulamin pracy/umowę o pracę?
 • Czy w pracy z domu może zdarzyć się wypadek przy pracy?

 

BLOK II – rozwój rynku

 • Czy powroty do biura i nowe zasady BHP trzeba konsultować z przedstawicielami pracowników?
 • Czy pracodawca może wymagać od pracownika zmierzenia temperatury/ udostępnienia wyniku testu na COVID-19/dostarczania zaświadczenia/oświadczenia, że pracownik jest zdrowy i zdolny do pracy?
 • Jak postępować w przypadku pracownika, który ma podwyższoną temperaturę, ale czuje się zdolny do pracy i nie chce pracować z domu?
 • Czy pracownik może odmówić powrotu do biura/wyjazdu służbowego z uwagi na epidemię COVID-19 i obawę przed zarażeniem?
 • Czy tarcze antykryzysowe zmieniły na stałe Kodeks pracy?
 • Dodatkowe materiały o COVID-19 ze strony HL

 

 

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie FleetOnline 2020

 

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej FleetOnline organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniu 14 lipca 2020r.

KOSZT UCZESTNICTWA:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.


POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w formularzu wraz z fakturą proforma.


SPOSÓB PŁATNOŚCI:

Przelewem w terminie 7 dni od daty otrzymania proformy. Wpłatę należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej na konto firmy: Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Pretficza 40B/1B, 53-407 Wrocław, nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.Dane uczestnika

Dane do faktury