Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Krzysztof Kępka

Firma: Renault Polska Sp. z o.o.
Stanowisko: Szef Działu Flotowego

W koncernie Renault od 22 lat.
Koniec lat 90. współtworzenie finansowych struktur handlowych w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault oraz rozwój sprzedaży produktów finansowych Renault Credit International w Polsce jako Doradca Handlowy.
Początek nowego wieku rozwój produktów finansowych skierowanych do klientów firmowych, w tym najmu długoterminowego oferowanego przez RCI jako Fleet Manager.
Od 2003 r. przez 3 lat zarządzanie siecią Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia w Polsce Północno Zachodniej jako Szef Strefy.
Od 2006 r. przez 6 lat zarządzanie sprzedażą samochodów nowych przez Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia na terenie całego kraju jako Szef Działu Koordynacji Handlowej.
 Od 2012 r. przez 4 lat jako Szef Działu Marketingu Flotowego wspieranie sprzedaży samochodów nowych w kanałach flotowych w Polsce, a od 2013 wsparcie sprzedaży flotowej na Terytorium East (w skład Terytorium EAST wchodzą Polska, Kraje Bałtyckie, Czechy, Słowacja oraz Węgry).
Od 2016 do listopada 2018 r. odpowiedzialny za rozwój sprzedaży flotowej Renault I Dacia na Terytorium EAST jako Szef Działu Fleet Business Development.
Od listopada 2018 r. Szef Działu Flotowego Renault w Polsce.

Wywiady
Popularne felietony