Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

Agata Chowaniec

Firma: CARPORT Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor zarządzający

Pracuje w Carport od 2016 roku. Przez te lata współpracując z zespołem wielokrotnie udowadniała, że proces uregulowanej sprzedaży pojazdów wycofywanych z flot jest tak samo ważny jak poprzedzające go procesy zakupu pojazdów nowych czy samo użytkowanie floty. Rynek motoryzacyjny wielokrotnie odpowiedział na te działania uznaniem, w skutek czego Carport jest obecnie najczęściej nagradzanym portalem aukcyjnym w Polsce.

Magister, inżynier, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu ekonomii zarządczej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe o profilu zarządzanie/sprzedaż/finanse zdobyła pracując w branży farmaceutycznej, budowlanej oraz FMCG – dzięki  czemu potrafi prowadzić dialog oparty na zrozumieniu potrzeb klientów dopasowując każdorazowo indywidualnie ofertę w zakresie odzyskiwania kapitału z wycofywanych majątku ruchomego spółek.

Prywatnie – rodowita poznanianka, mama dwóch nastoletnich córek, żona górala, z przekonania veganka, z pasji biegaczka.

Wywiady
Popularne felietony