CITRÖEN POLSKA Sp. z o. o.

citroen

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ FIRMY

Tomasz Chodkiewicz
Dyrektor sprzedaży do firm
kom. +48 507 008 103
tomasz.chodkiewicz@mpsa.com

Monika Kacprzyk
Specjalista ds. Floty
kom. +48 22 444 22 01
monika.kacprzyk@mpsa.com

Krzysztof Skibiński
Szef Administracji Sprzedaży B2B
kom. + 48 507 008 186
krzysztof.skibiński@mpsa.com

Krzysztof Gacek
Manager ds. samochodów używanych
kom. +48 507 008 115
krzysztof.gacek@mpsa.com

Artur Starzyński
Specjalista ds. adaptacji pojazdów użytkowych
kom. +48 518 018 212
artur.starzyński@mpsa.com

Bogdan Kapelko
Koordynator Działu Floty / Key Account Manager
kom. +48 507 008 106
bogdan.kapelko@mpsa.com

Mariusz Czyżewski
Key Account Manager
kom. +48 507 008 188
mariusz.czyżewski@mpsa.com

Tomasz Gałecki
Specjalista ds. Floty
kom. +48 507 008 156
tomasz.gałecki@mpsa.com

Robert Nowak
Key Account Manager
kom. +48 507 008 130
robert.nowak@mpsa.com

Mateusz Winnik
Asystent Działu B2B
kom. +48 783 202 802
mateusz.winnik@mpsa.com

Marcin Zaręba
CFM Manager
kom. +48 507 008 187
marcin.zareba@mpsa.com

Print Friendly