Wczytuje Wydarzenia

Informacje ogólne

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych – FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 4 – 6 października 2017 (środa – piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

 

fmt-2017_grafika2a

 

O SZKOLENIU

Fleet Management Training – to  ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: Fleet, Fleet Contact, Samochody użytkowe oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market.

Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania.
Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników.

Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.


Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

 

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!

hotel

Termin i miejsce

Data wydarzenia

Start:
4 października 2017 (środa)
Koniec:
6 października 2017 (piątek)

Miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski
ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska
Telefon:
+48 18 534 43 70

Organizator

Fleet Meetings sp. z o.o.
Telefon:
71/ 716 52 05
Email:
Strona:
http://fleet.com.pl/

Prelegenci

Temat:
KODEKS PRACY.
Kierowca firmowy odpowiedzialny za powierzone mienie. Obowiązki pracodawców względem pracowników oraz pracowników względem pracodawców w odniesieniu do kodeksu pracy. Odpowiedzialność prawna w przypadku korzystania z coraz popularniejszych usług oferujących carsharing. Czy ciążą na pracodawcy i pracowniku dodatkowe obowiązki?

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Agnieszka Szczodra-Hajduk
Starszy Prawnik
Kancelaria Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych  kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Temat:
SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE, CARSHARING. Czynniki kształtujące wartość rezydualną.

Paweł Grabarczyk
Dyrektor Handlowy
Eurotax

Dyrektor Handlowy Eurotax, specjalizuje się we współpracy z dużymi instytucjami, w tym międzynarodowymi korporacjami. W swoim portfolio ma projekty z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami leasingowymi, bankami, czy też z liderami handlu detalicznego różnych branż. W pierwszych latach kariery odpowiadał za zakupy i zarządzanie flotą w dziale logistyki Grupy Generali, a zdobyta wiedza pozwala mu spojrzeć na współpracę z obu stron. W Eurotax pracuje od 2014 roku. Odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami, w tym z polskimi przedstawicielstwami koncernów samochodowych. Szczególnie koncentruje się na współpracy z oficjalnymi programami sprzedaży samochodów używanych tworzonymi przez producentów. Odpowiada za wdrożenie produktów TCO na rynek polski.

Temat:
SERWIS. Istotna rola Fleet Managera we współpracy z firmą CFM. Relacja firmy z sektora CFM z Fleet Managerem w obszarze serwisu floty.

Robert-Polak

Robert Polak
Kierownik Działu Napraw Mechanicznych
Carefleet S.A.

Pasjonat motoryzacji, od 18 lat specjalizujący się w naprawach mechanicznych samochodów. Karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku od stanowiska doradcy serwisowego w Autoryzowanej Stacji Obsługi jednego z wiodących na rynku producentów aut. Przez dziewięć lat zajmował się kosztorysowaniem napraw oraz nadzorem nad jakością i terminowością realizacji usług serwisowych, zdobywając doświadczenie praktyczne w obsłudze mechanicznej zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Od 2007 roku związany z firmą Carefleet S.A., gdzie obecnie zajmuje stanowisko Kierownika Działu Napraw Mechanicznych.  Współpracuje z użytkownikami i administratorami flot, efektywnie zarządzając realizacją nawet najbardziej niestandardowych i skomplikowanych napraw. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedzę na temat funkcjonowania podmiotów zajmujących się naprawami i serwisowaniem samochodów wykorzystuje, dbając o interesy przedsiębiorców korzystających z outsourcingowych modeli finansowania flot w Carefleet S.A.

Temat:
SERWIS. Standaryzacja warsztatów niezależnych na przykładzie obsługi Klientów rynku Car Fleet Management.

Adam Karpiński 
Dyrektor Zarządzający
Motointegrator Flota
Grupa Inter Cars S.A.

W Inter Cars S.A. pracuje od 2003 roku, gdzie zajmuje się wieloma kluczowymi projektami, m.in. nadzorował zakończone pełnym powodzeniem powołanie do życia unikatowego jak na tamte czasy i bardzo nowatorskiego programu on-line „Motointegrator”. Wcześniej pracownik Kwik-fit Polska, Carman i Max Auto Xpress. Przez 20 lat we wszystkich tych firmach budował systemy kompleksowej obsługi serwisowej dla flot. W Inter Cars S.A. wraz z zespołem świetnych ludzi udało mu się stworzyć unikalny program serwisowania i napraw samochodów flotowych, realizowany przez największego w tej części Europy dystrybutora części zamiennych i oparty o sieć niezależnych warsztatów – IC Flota, przekształcony potem w MotoIntegrator Flota. To rozwiązanie stało się realną alternatywą dla serwisowania auta stacjach ASO i dało szanse wykorzystania możliwości, jakie przyniosło ze sobą GVO firmom posiadającym własny park samochodowy. Obecnie odpowiedzialny za sprzedaż do flot i współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Temat:
TCO. W usłudze wynajmu długoterminowego w obliczu wzrastających stawek ubezpieczeniowych i kosztów serwisu. Zarządzanie kosztami zmiennymi.

Sławomir Wontrucki
Prezes Zarządu
LeasePlan Polska

Absolwent SGH. W trakcie rozwoju zawodowego przeszedł szkolenia prowadzone przez wykładowców z INSEAD i Uniwersytetu w Genewie. Wdrażał systemy jakości: TQM, ISO, GMP i ERP Movex. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu różnych branżach, od Metalexportu po międzynarodowe koncerny takie jak Marriott International czy Nutreco. Od 2005 r. pełni funkcję Prezesa LeasePlan Polska, konsekwentnie budując pozycję lidera rynku wynajmu długoterminowego samochodów osobowych. W latach 2010-11 pełnił obowiązki Prezesa Zarządu spółki LeasePlan w Czechach. Do czerwca 2014 r. był członkiem zarządu i rady programowej organizacji branżowej – Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, a w 2016 roku objął funkcję prezesa PZWLP.

Temat: Innowacyjne produkty na stacjach paliw – paliwa, usługi, karty paliwowe.

 

Kapica_edytowany-1

Robert Kapica
Kierownik Działu Klientów Flotowych
LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

Gerwatowski_edytowany-1

Marcin Gerwatowski
Szef Regionu, Dział Klientów Kluczowych
LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

 

Temat: Rola serwisów ogumienia w ogólnych kosztach TCO. Sposoby redukcji kosztów za pomocą narzędzi oferowanych przez serwisy.

 

Kublik Małgorzata

Małgorzata Kublik
National Fleet Solution Business Manager
FIRST STOP

 

 

 

 

 

 

Temat:
Innowacyjne technologie zmieniającej się motoryzacji.

 

17_05 VW_2122-E_3K-2_Tomasz Tonder
PR Manager
Volkswagen Group Polska

 

 

 

 

 

 

 

Temat:

Katalog samochodów SAMAR – Wirtualny doradca (dealer) XXI wieku.

drzewiecki_samar_kadr

Wojciech Drzewiecki
Prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego
SAMAR

Ukończył Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. W latach 90., pracując w firmach Nissan Poland, a później Ford Polska (gdzie był odpowiedzialny za planowanie sprzedaży i dystrybucję), rozwijał działalność analityczną, stopniowo poszerzając zakres zbieranych informacji. Dzisiaj opracowania Samaru wykorzystywane są przez producentów i dealerów, ale także przez przedstawicieli rządu, banki, firmy leasingowe i wiele innych. Dobra znajomość branży pozwoliła na uruchomienie współpracy ze wszystkimi liczącymi się na świecie firmami działającymi w zakresie analityki rynkowej. Wojciech Drzewiecki jest autorem wielu artykułów i opracowań dotyczących rynku. Ceni chwile spokoju nad mazurskimi jeziorami; pasjonuje się fotografiką.

Tematy Szkolenia

 • SERWIS. Istotna rola Fleet Managera we współpracy z firmą CFM. Relacja firmy z sektora CFM z Fleet Managerem w obszarze serwisu floty.

 • SERWIS. Standaryzacja warsztatów niezależnych na przykładzie obsługi Klientów rynku Car Fleet Management.

 • SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE, CARSHARING. Czynniki kształtujące wartość rezydualną.

 • TCO. W usłudze wynajmu długoterminowego w obliczu wzrastających stawek ubezpieczeniowych i kosztów serwisu. Zarządzanie kosztami zmiennymi.

 • KODEKS PRACY. Kierowca firmowy odpowiedzialny za powierzone mienie. Obowiązki pracodawców względem pracowników oraz pracowników względem pracodawców w odniesieniu do kodeksu pracy. Odpowiedzialność prawna w przypadku korzystania z coraz popularniejszych usług oferujących carsharing. Czy ciążą na pracodawcy i pracowniku dodatkowe obowiązki?

 • Innowacyjne technologie zmieniającej się motoryzacji.

 • Innowacyjne produkty na stacjach paliw – paliwa, usługi, karty paliwowe.

 • Rola serwisów ogumienia w ogólnych kosztach TCO. Sposoby redukcji kosztów za pomocą narzędzi oferowanych przez serwisy.

 • Katalog samochodów SAMAR – Wirtualny doradca (dealer) XXI wieku

PRELEGENCI – czytaj więcej →

 

 

W tym roku spodziewamy się testować samochody elektryczne i hybrydowe. To będzie doskonała okazja do poznania oferty rynkowej, specyfiki użytkowania samochodów z napędami alternatywnymi i wykorzystania ich potencjału technologicznego w praktyce.

SAMOCHODY DOSTĘPNE W TEŚCIE

BMW Serii 3 Touring

BMW Serii 5 Touring

BMW 530e iPerformance

BMW 330e iPerformance

BMW 225xe iPerformance

BMW X5 xDrive40e iPerformance

Citroën C3

Citroën C4 Picasso

Citroën C3 Aircross

Hyundai IONIQ Plug In Hybrid

Hyundai i30 Hatchback

Hyundai i30 Wagon

Hyundai Tucson

Peugeot 308

Peugeot 3008

Renault ZOE Intense R90 Z.E.40

Volkswagen Arteon

Volkswagen Passat Variant GTE

Volkwagen Golf R

Volkwagen e-Golf

VOLVO NEW XC60

VOLVO S90

Atrakcje

 
CAFE PUNKT W PRZERWIE

Zapraszamy serdecznie uczestników szkolenia Fleet Management Training na aromatyczną kawę z Cafe Punkt.

Nasza kawa jest wyjątkową mieszanką szlachetnych ziaren Arabica z domieszką wyrazistej Robusty, przygotowywanej w formie m.in. pysznego latte, czy intensywnego espresso. Dodatkowo można sięgnąć po bezkofeinowe napoje takie jak aromatyczne herbaty, czy uwielbianą przez zarówno dzieci jak i dorosłych gorącą czekoladę.

Cafe Punkt_Lotos


KONKURS WIZYTÓWKOWY FIRMY LOTOS

Podczas szkolenia Fleet Management Training odbędzie się konkurs wizytówkowy firmy LOTOS. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję wygrać karty podarunkowe LOTOS do wykorzystania na stacji na zakup paliw.

lotos-logo

KONKURS WIZYTÓWKOWY FIRMY R7 FLOTA

Wszystkich uczestników szkolenie Fleet Management Training zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wizytówkowym firmy R7 Flota. Do wygrania będą cenne nagrody, m.in.: tablet marki Samsung, pendrive oraz kubki firmowe.
r7flota-logo


KONKURS DLA FLEET MANAGERÓW „ECO DRIVING ARTEONEM”

Zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznego szkolenia Fleet Management Training do wzięcia udziału w konkursie magazynu „Fleet” oraz marki Volkswagen – partnera szkolenia w Białce Tatrzańskiej i przetestowaniu VW Arteona.

Czytaj więcej →

2017_VW_banner_arteon_test1

 

SHOW TRUCK FIRMY BRIDGESTONE

bridgestone1 bridgestone2

Zapraszamy wszystkich uczestników szkolenia Fleet Management Training do Show Trucka Bridgestone, w którym przedstawiamy najnowszą oponę Bridgestone DriveGuard w wersji letniej i zimowej. Show Truck czeka na Państwa na parkingu przed hotelem. Zapraszamy w przerwach między wykładami.

 

KONKURSY Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI PEUGEOT/CITROEN

citroen-logopeugeot-logo

Marka Peugeot przygotowała dla Państwa specjalne nagrody za udział w konkursie wizytówkowym oraz wiedzy o naszej marce. Wystarczy wrzucić swoją wizytówkę lub odpowiedzieć na kilka krótkich pytań a kurtka Peugeot może być Twoja!

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia.
Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

WARSZTATY OSCYPKA, BIESIADA GÓRALSKA, TAŃCE

Warsztaty Oscypka – w sposób humorystyczny zostaniecie Państwo zapoznani z technologią produkcji oscypka, zobaczycie formy do sera, będziecie mogli się dowiedzieć co to kosor, bundz, zyntyca, bryndza itd., a żeby było wesoło zrobimy konkurs, w którym będzie trzeba po zapachu z zawiązanymi  oczami, rozpoznać oscypka wśród podstawionych produktów. Dodatkowo kapela góralska zaprosi do Tońca Góralskiego na wesoło, cyli toniec ceprów z gwiozdami na cole!

ocypki

JAZDY TESTOWE

W drugim dniu szkolenia Fleet Management Training, wszyscy chętni uczestnicy szkolenia będą mieli okazję przetestować najnowsze samochody zaprezentowane przez partnerów szkolenia.
Proponujemy bardzo malowniczą trasę z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach.
Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

Droga na Niedzice small

trasa Bania-zamek Nidzica

 

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Szkolenie Fleet Management Training 2017

Potwierdzenie należy przesłać do organizatora – najpóźniej do 29 września 2017r.

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 4 do 6 października 2017r. w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181, w Hotelu Bania**** Thermal & Ski.

Koszt uczestnictwa:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.

*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia

Pakiet dla uczestnika obejmuje:
 • wykłady
 • warsztaty
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 4 do 6.10.2017)
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe)
 • parking

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto firmy:
Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Orłowskiego 24/1, 51-637 Wrocław,
nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.
Wpłaty należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 2 października br. na podstawie faktury pro forma (którą prześlemy do Państwa po dokonaniu zgłoszenia na szkolenie).

Dane uczestnika

Imię:

Nazwisko:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

Telefon:

E-mail:

Ilość posiadanych aut:

Uwagi:

Dane do faktury

Nazwa firmy:

Adres (ulica/numer domu):

Kod:

Miejscowość:

NIP:Partnerzy

PARTNER GŁÓWNY

lotos-logo

Partnerzy

Partnerzy medialni