Wczytuje Wydarzenia

TEMAT

Fleet Cars, Vans & Premium

Informacje ogólne

Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium to kilkudniowe testy samochodów osobowych, użytkowych i dostawczych najczęściej kupowanych przez firmy:

 • celem testu jest porównanie oferty rynkowej różnych producentów w kilku segmentach, od małych aut, aż po samochody użytkowe i dostawcze;
 • to także test samochodów z segmentu premium, które mogą stanowić benefit w ramach user chooser;
 • test dedykowany jest kadrze zarządczej i managerskiej, osobom odpowiedzialnym za zakup samochodów w dużych flotach z różnych branż;
 • każdego roku udział w teście bierze także liczna grupa przedstawicieli firm z sektora finansowego, leasingowyego i Car Fleet Management;
 • uczestnicy testu będą mieli możliwość poznać zalety samochodów począwszy od segmentu D, przez limuzyny, elektryczne i hybrydowe oraz crossovery i SUV-y, czyli segmenty spośród których managerowie najczęściej wybierają samochody dla siebie;
 • test pozwala sprawdzić walory użytkowe samochodów dostawczych, gdyż ma dedykowane im próby testujące m.in. zwrotność, ładowność, funkcjonalność przestrzeni ładunkowej samochodów;
 • test jest organizowany przez doświadczoną i profesjonalną kadrę instruktorów z firmy Driving Experience;
 • próby testowe odbywają się na profesjonalnie przygotowanym terenie Toru „Kielce” w optymalnych i bezpiecznych warunkach;
 • organizator zapewnia pełne bezpieczeństwo uczestników, jurorów, a także samochodów;
 • przedstawiciele importerów mają możliwość udziału w teście wraz z grupą fleet managerów;
 • zaproponowane przez instruktorów Driving Experience moduły testowe na terenie Toru „Kielce” oraz w okolicach, zapewniają pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz samochodów, dając możliwość sprawdzenia ich, w optymalnych i bezpiecznych dla danego segmentu warunkach;

 

 • Liczba uczestników – 120 fleet managerów z całej Polski
 • Liczba samochodów do testów – ok. 100 aut rozmaitych marek i z różnych segmentów (osobowe z segmentów od A do D, elektryczne i hybrydowe, użytkowe do 3,5t).

 

kolaz FAP_edytowany-2

 

kolaz FCV_edytowany-1

Termin i miejsce

Data wydarzenia

Start:
12 czerwca 2018 (wtorek)
Koniec:
14 czerwca 2018 (czwartek)
Strona:
http://www.fleetcarsandvans.pl

Miejsce

Tor „Kielce”
ul. Wykień 95, Miedziana Góra, 26-085 Polska

Organizator

Fleet Meetings sp. z o.o.
Telefon:
71/ 716 52 05
Email:
Strona:
http://fleet.com.pl/

Hotel Uroczysko SPA&BUSINESS****
Cedzyna 44D
25-900 Kielce
http://www.hotel-uroczysko.com.pl

Kadra szkoleniowa

Testy Fleet Cars, Vans & Premium zostaną przeprowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów z firmy Driving Experience. Firma Driving Experience jest partnerem merytorycznym testu.

Driving Experience

Mirosław GumulaMirosław Gumula –Licencjonowany, zawodowy instruktor doskonalenia techniki jazdy. Ze szkoleniami związany od 2000 r. Instruktor Driving Experience oraz jeden z sześciu polskich trenerów AMG Driving Academy. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań techniki motoryzacyjnej. Doskonały trener. W roku 2010 uczestniczył w elitarnym szkoleniu na torze Nurburgringna Porsche 911. Przygotowany do roli Instruktora podczas wielu zagranicznych szkoleń.

Janusz DudekJanusz Dudek –Instruktor Driving Experience oraz jeden z sześciu polskich trenerów AMG Driving Academy. W pracy trenerskiej pracował z wieloma zawodnikami sportu samochodowego, w tym kilkoma Mistrzami Polski. Twórca Narodowego Testu Bezpieczeństwa na zlecenie GDDKiAoraz Onet.pl. Uczestniczył w szkoleniach ADAC, OAMTC oraz wielokrotnie w AMG Expert Training.

Dariusz KępaDariusz Kępa –Instruktor Driving Experience oraz jeden z sześciu polskich trenerów AMG Driving Academy. W zespole instruktorów SJS od 2011 roku. Od 2014 r. Szef Instruktorów SJS S.A. Jego główną zaletą pozostaje wszechstronność oraz profilowane wykształcenie pedagogiczne. Szkoleniem kierowców zajmuje się od 2005 roku.

Daniel JamrózDaniel Jamróz –Instruktor Driving Experience oraz jeden z 6 polskich trenerów AMG Driving Academy. Swą przygodę z SJS rozpoczął w 2007 r. jeszcze podczas pracy w Policji w Sekcji Ruchu Drogowego. W latach 2004-2007 rok rocznie stawał na podium prestiżowego, ogólnopolskiego Konkursu na Policjanta Roku, w 2005 sięgając po najwyższe laury. Na stałe w zespole Instruktorów od 2010 r., prowadzi zajęcia dla kierowców samochodów, jak i motocykli.

Jacek HoffmanJacek Hoffman –RATOWNIK MEDYCZNY –Specjalista w zakresie teorii ruchu samochodu. Indywidualny i drużynowy Mistrz Polski w Ratownictwie Przedmedycznym. W zespole SJS niemal od samego początku jej istnienia. Odznaczony wieloma nagrodami, w tym najbardziej prestiżowym odznaczeniem –Odznaką Zasłużony dla Ratownictwa.

Przemek Korczyński –Doskonały instruktor techniki jazdy. Od wielu lat związany ze szkoleniami kierowców. Ze swoimi umiejętnościami praktycznymi oraz doskonałą wiedzą teoretyczną dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym, doskonale wpisał się w zespół instruktorów SJS. Dołączył do niego w 2013 r. Legitymuje się zawodowymi uprawnieniami dla samochodów osobowych oraz ciężarowych!

Krzysztof GibaKrzysztof Giba –W 2011 roku, jako 20-letni chłopak ukończył kurs Instruktora Nauki Jazdy kat. B i na stałe dołączył do grona Instruktorów SJS. Doskonały „Drifter”. Posiada dużą wiedzę praktycznego prowadzenia zarówno samochodu, jak i motocykla, którą w łatwy sposób potrafi się dzielić z uczestnikami szkoleń. Pomimo dużych umiejętności, niemal każdą wolną chwilę poświęca na swój dalszy rozwój, aktualnie przygotowując się do startów w zawodach driftingowych.

Piotr Zegarmistrz –Instruktor Driving Experience od 2006 roku. Swą pracę łączył ze startami w rajdach samochodowych. Posiadacz międzynarodowej licencji pilota (R co-driver). W sezonie 2010 z dużymi sukcesami startuje z Szymonem Kornickim(wychowankiem SJS) w pełnym cyklu Mistrzostw Polski i Mistrzostw Słowacji. Rolę instruktora SJS doskonale łączy z codzienną pracą wykładowcy na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Ireneusz DancewiczIreneusz Dancewicz–Dołączył do zespołu na początku 2007 roku. W SJS odpowiedzialny jest przede wszystkim za organizację szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy, EcoDrivingoraz ratownictwa i pomocy przedmedycznej.Ze względu na swoją funkcję pełni także rolę instruktora. W 2009 roku na Porsche 911 uczestniczył w trwającym niemal tydzień elitarnym szkoleniu na słynnej północnej pętli toru Nurburgring.

Program

Podczas testów Fleet Cars, Vans & Premium odbędą się różne próby testowe, które pozwolą uczestnikom testów dogłębnie i w komfortowych warunkach sprawdzić poszczególne samochody. Zaproponowane przez instruktorów Driving Experience moduły testowe, zapewniają  bezpieczeństwo uczestników, jurorów, a także samochodów i możliwość sprawdzenia ich, w optymalnych i bezpiecznych dla danego segmentu warunkach.

Moduł Techniki Jazdy

fleet_cars_vans-129Nagła zmiana kierunku jazdy, ostre hamowanie, a może utrata przyczepności na śliskiej nawierzchni, to wszystko może się zdarzyć na drodze, ale tylko na torze w bezpiecznych warunkach będzie można zobaczyć jak zachowują się poszczególne modele samochodów. Czy tylko? Przecież kierowcę takie warunki mogą zaskoczyć, dlatego też doświadczeni instruktorzy zadbają o to aby nasi goście oprócz poznania nowych samochodów poznali również swoje reakcje w trudnych sytuacjach.

Pętla Leśna

fleet_cars_vans-181Moduł zakłada jazdę po 4-kilometrowej pętli Toru wyścigowego „Kielce”. Realizowana w systemie Lead&Follow dynamiczna próba odzwierciedlająca jazdę drogową , której celem jest sprawdzenie w bezpiecznych warunkach osiągów samochodów oraz ich właściwości jezdnych. Na module tym uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić osiągi, precyzję prowadzenia poszczególnych modeli, pracę zawieszenia podczas szybszej jazdy czy kulturę pracy skrzyni biegów. To tutaj nasi goście będą mogli doskonale poczuć emocje związane z motoryzacją.

Mała Pętla

_DSC2429Techniczna próba z sekcjami zakrętów o różnej przyczepności. W programie jazdy zarówno za samochodem instruktora dyktującym tempo, punkty hamowań oraz tor jazdy, aby w pełni wykorzystać potencjał poszczególnych samochodów czy systemów, jak i jazdy indywidualne.

Emotion Tour

_DSC2845To testy samochodów w ich naturalnym środowisku – na drodze publicznej. Specjalnie przygotowane, zróżnicowane trasy obejmują zarówno drogę szybkiego ruchu, a także kręte, klasyczne „polskie” drogi. Malownicza trasa biegnąca po Górach Świętokrzyskich, to doskonałe miejsce do testu drogowego różnych typów aut.

Testy w warunkach off-road

fleet_cars_vans-53Popularność tej klasy samochodów sprawia, że i dla przedstawicieli segmentu SUV przygotowaliśmy odpowiednią próbę. Biegnie ona zarówno po torze off-road, lekkim terenem jak i na drodze publicznej. Wszystko po to, aby ukazać pełne spektrum możliwości samochodu. Wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów.

Moduł VAN

fleet_cars_vans-177Dla samochodów użytkowych i dostawczych zostaną przygotowane specjalne próby ukazujące możliwości tego typu samochodów. Test przeprowadzony zostanie na drogach publicznych oraz na autodromie. W programie:

 • próba zwrotności i manewrowania
 • próba hamowania i przyspieszania
 • test przestrzeni ładunkowej i pojemności
 • porównanie wyposażenia oraz warunków pracy kierowcy
 • kabina kierowcy
 • zakup, wartość rezydualna, ASO, koszty eksploatacji.

Moduł ekspercki

fleet_cars_vans-42Zapraszamy do dyskusji z naszymi ekspertami od finansów, prawa i wartości rezydualnej. W tym dniu, oprócz dużej ilości jazdy będzie też czas na pogłębienie motoryzacyjnej wiedzy. Zaproszeni przez organizatorów eksperci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą .

 

 

OPINIE O TEŚCIE

Zofia Kosińska

Zofia Kosińska

Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju Biznesu
Alphabet Polska Fleet Mangement

„Testy flotowe na Torze Kielce to fantastyczna inicjatywa, w której miałam okazję uczestniczyć w roli jurora. Na pochwałę z pewnością zasługuje doskonała organizacja oraz możliwość testowania samochodów zarówno w warunkach jazdy miejskiej, jak i terenowej oraz sportowej. Kierowcy mogą tym samym sprawdzić nie tylko możliwości poszczególnych pojazdów, ale także i swoje umiejętności na torze na dużej oraz małej kartingowej pętli. Dodatkowo jest to także doskonała okazja do spotkania się z przedstawicielami naszej branży w mniej formalnej atmosferze. W zeszłym roku dzień pełen testów zakończył się dla mnie mocnym akcentem, ponieważ wygrałam jazdę na torze Nissanem GTR, który dostarczył mi dodatkową dawkę wspaniałych emocji. Serdecznie polecam udział w tym wydarzeniu.”

„Subiektywny test dla praktyków” to tak naprawdę trzy oddzielne testy: samochody osobowe, samochody użytkowe i auta segmentu Premium. Wszystko w jednym miejscu, ale nie czasie. Zaplanowany na dwa dni test to przede wszystkim ogromny wybór samochodów i dostosowane do nich różne moduły testowe, a wszystko zlokalizowane na Torze Wyścigowym „Kielce” i w jego okolicach. W bezpiecznych warunkach pod czujnym okiem instruktorów z Driving Experience jurorzy mogą sprawdzić prowadzenie aut na nitce toru wyścigowego, działanie systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na płytach poślizgowych, a walory jezdne SUV-ów na torze off road. Dla samochodów użytkowych – specjalnie przygotowany jest test zwrotności i widoczności oraz próba załadunku, ale również sprawdzenie zachowania tych aut w szybkich zakrętach i w normalnym ruchu na urokliwych trasach Gór Świętokrzyskich.”

Ireneusz Dancewicz

Ireneusz Dancewicz

Driving Experience

Sławomir Wontrucki

Sławomir Wontrucki

Prezes LeasePlan Polska Fleet Management
Prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

„Czasami, gdy praca nas pochłania, a agenda pęka w szwach, przychodzi nam do głowy szalony pomysł, żeby jak typowy petrol head wziąć kluczyki od auta i z piskiem opon odjechać w siną dal… Czasami zdarza się tak, że przyjemne można połączyć z pożytecznym. Tak się stało, gdy otrzymałem w 2016r. zaproszenie od redakcji „Fleet” na flotowe wydarzenie pod tytułem: „Fleet Auto Premium – Subiektywny test dla praktyków”.

Hotel Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju przywitał mnie słońcem i piękną panoramą zielonych łąk i pól, za którymi wyłaniały się odległe wzgórza. Bajkowo i sielsko. Obsługa nienaganna, pokoje wygodne i przestronne. Rejestracja z uśmiechem. Gospodarze imprezy z pełnym profesjonalizmem zadbali o każdy szczegół, stanowiący o zadowoleniu uczestników. Przed hotelem auta sponsorów zapraszały do jazd i budziły ciekawość i apetyt na więcej motoryzacyjnej przygody.

Dodatkową atrakcją było spotkanie z zespołem Combat 56 majora Arkadiusza Kupsa, byłego oficera jednostek specjalnych. Pokazy samoobrony i przykłady zachowań w sytuacjach zagrożenia przekonały nas do dodatkowego wysiłku po powrocie do domu. Możliwość zapoznania się z technikami operacyjnymi i środkami technicznymi, w tym uzbrojenia jednostek specjalnych, budzi szacunek i pokorę. Przednia zabawa i dużo cennych wskazówek, jak przygotować się do życia w obliczu nowych ryzyk.

Wieczorna Gala poprzedzona pysznymi posiłkami miała nuty torfowe szkockich single malt i celtyckiej muzyki, przy których pląsy irlandzkich tancerek tworzyły niezapomniany nastrój i właściwy klimat do rozmów przy szklance wyśmienitych trunków. Goście to przedstawiciele całego spektrum polskiego rynku flotowego. Nikt nie przesadził, bo następnego dnia rozpoczynała się finałowa część spotkania, czyli jazdy i dokonywanie ocen udostępnionych aut.

Miałem okazję uczestniczyć w dwóch zajęciach, tzw. Emotion-Tour, czyli jazdy po drogach publicznych autami znanych marek, takich jak Volvo, Mercedes, Renault i Jeep. Z komfortowych wnętrz samochodów podziwialiśmy również krajobrazy okolic Kielc. Terenowy tor w Miedzianej Górze był też miejscem kolejnego challenge’u dla testowania aut SUV. Każde z udostępnionych nam aut znanych producentów: Jeepa, BMW, Mercedesa, nie tylko przetrwało próbę, ale dostarczyło również wiele emocji i wrażeń. Obsługa zawsze przyjazna i kompetentna.

Ankiety i kryteria ocen przejrzyste i pomocne w przekazaniu spostrzeżeń i opinii.

Byłem pierwszy raz na tej imprezie i raczej na pewno chciałbym wziąć udział kolejny raz. Bardzo dziękuję organizatorom, gratuluję wyśmienitego przygotowania oraz możliwości spotkania i poznania wielu ciekawych osób”

„Test jest bardzo przydatny dla fleet menadżerów. Zeszłoroczna edycja była profesjonalnie przygotowana. Najważniejsza cecha, to poznanie zachowania pojazdów w różnych warunkach drogowych. Warto skorzystać z takiej możliwości porównywania pojazdów w jednym czasie w terenie, w ruchu miejskim oraz w bezpiecznych warunkach na szybkim torze. Nagle docierają do nas różnice i doświadczamy np. jakości zawieszenia, zastosowanego ogumienia, czy ergonomii miejsca kierowcy. Dodając możliwość podzielenia się opiniami w grupie specjalistów z branży flotowej, oceniam, że jest to dobrze wykorzystany czas na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.”

Jurand Filipczyk

Jurand Filipczyk

Dyrektor Zarządzający
Centrum Techniczne
Masterlease

Krzysztof Hadryś

Krzysztof Hadryś

Menedżer ds. Floty
VACO sp. z o.o.

„Bardzo ciekawa forma zapoznania się z nowinkami, które przynosi nam rynek motoryzacyjny. Dla osób zarządzających flotą, jest to bardzo duże doświadczenie ze względu na fakt, iż w jednym miejscu, w sposób bezpieczny, można przetestować praktycznie każdy segment samochodów, pod różnym kątem. Idea organizacji tego typu eventów jest jak najbardziej SŁUSZNA.”

„Idea testów flotowych na Torze Kielce uważam za wyśmienity pomysł. W bardzo bezpieczny sposób i pod okiem najlepszych instruktorów nauki jazdy, można po pierwsze dowiedzieć się wiele o zachowaniu testowanych pojazdów w ekstremalnych warunkach, co niewątpliwie ma swoje odzwierciedlenie w późniejszych zakupach, po drugie w bardzo prosty sposób można również zrewidować swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Profesjonalnie zorganizowane testy na Torze Kielce pozwalają w praktyczny sposób zapoznać się nie tylko z nowościami rynku motoryzacyjnego, ale także na nowo poznać auta obecne na rynku już od jakiegoś czasu.
Polecam każdemu udział w takim przedsięwzięciu, doświadczenie niebywałe, które na zawsze pozostaje w pamięci. Dziękuję za możliwość udziału.”

Marcin Zawiliński

Marcin Zawiliński

Dyrektor Zarządzający
CAREI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Atrakcje

Strefa Supersport

fleet_auto_premium-221Moduł dla prawdziwych koneserów motoryzacyjnych. Specjalnie dla uczestników przygotowana zostanie grupa legendarnych super sportowych samochodów. Porsche 911 Carrera S „Martini Racing Edition”, Nissan GT-R, Lamborghini Huracán LP610-4, czy Ferrari 458 Italia to tylko kilka z nich. Jazdy nimi za kierownicą oraz jako pasażer dostępne będą dla zwycięzców konkursów przeprowadzonych w trakcie całego dnia testów.

Lamborghini Huracán LP610-4Lamborghini Huracán LP610-4
Nowy Król już jest! Lamborghini Huracán LP610-4!
Jest szybszy od Gallardo, lepiej wykonany, ma piekielnie szybką skrzynię biegów, świetne zawieszenie, ogromną moc i …..daje niewiarygodne emocje za kierownicą!
Nazwa – Huracán pochodzi od niezwyciężonego byka z hiszpańskiej hodowli Conte della Patilla z końca XIX wieku.
Szczegółowe informacje na temat tego samochodu: www.drivingexperience.pl

Ferrari 458 ItaliaFerrari 458 Italia
Przez prowadzących popularny na całym świecie program Top Gear jazda Ferrari 458 Italia określona została mianem “niepowtarzalnej”, a model ten jednym z najlepszych samochodów w historii motoryzacji! “Italia” stała się synonimem sportu i najwyższych osiągów na torze wyścigowym. Już dzisiaj możesz wspólnie z Driving Experience zasiąść za kierownicą tego modelu i samemu sprawdzić jak wiele emocji może dawać jazda nim. Zobaczy jak piekielnie szybko wkręca się na obroty, a wskazówka prędkościomierza pokonuje kolejne granice. A wszystko to w stylowym i pięknym nadwoziu, do którego projektanci Ferrari zdążyli już przyzwyczaić.
Szczegółowe informacje na temat tego samochodu: www.drivingexperience.pl

Nissan GT-RNissan GT-R
Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście o samochodzie, który pod kątem osiągów na torze wyścigowym może wprawić co najmniej w zakłopotanie nawet legendarne Porsche, Lamborghini czy Ferrari, a przy tym jest raczej nie rzucającym się w oczy sedanem to z pewnością przed oczami pojawił się Wam najnowszy Nissana GT-R. O ile z zewnątrz auto pozostaje niepozorne, już po zajęciu miejsca za kierownicą wiemy do czego zostało stworzone. Nie pozostawia wątpliwości ogromna ilość przycisków, wyświetlacz podający poszczególne parametry pracy samochodu oraz aktualne ustawienia zawieszenia, kontroli stabilizacji czy trybu pracy pedału gazu. Pokonane z dużą prędkością pierwsze łuki utwierdzają tylko w przekonaniu jak niesamowicie precyzyjna jest to maszyna. Stworzona wręcz do jazdy na czas! Serce tego potwora zapewnia aż 530 KM co skutkuje spontanicznym i wręcz atomowym przyspieszeniem po każdym choćby delikatnym muśnięciu pedału gazu. Napęd na wszystkie koła, zapewnia przy tym niewiarygodną przyczepność.
Szczegółowe informacje na temat tego samochodu: www.drivingexperience.pl

Porsche 911 Carrera S Martini Racing EditionPorsche 911 Carrera S „Martini Racing Edition”
Aby uczcić powrót Porsche do rywalizacji w 24-godzinnym wyścigu Le Mans, oddział Porsche Exclusive przygotował limitowaną edycję 911 Carrera S o nazwie „Martini Racing Edition”. Utrzymany w tradycyjnych barwach Martini model 911 Carrera S nawiązuje do stylizacji wyścigowych Porsche z lat 70. i oddaje hołd sukcesom takich legend Le Mans jak 917 czy 935 „Moby Dick”. Specjalny model powstał w liczbie 80 egzemplarzy i będzie sprzedawany wyłącznie na rynkach Europy, Chin, Japonii oraz Ameryki Łacińskiej. W Polsce sprzedano 2 egzemplarze, jeden do Poznania, drugi do SJS. dostępne jest w kolorze białym lub czarnym. Pokrywa silnika, panel dachowy, tylne skrzydło i boki auta zdobią naklejki „Martini Racing Design” z charakterystycznym, niebiesko-czerwonym wzorem Martini. Specjalny przedni zderzak z pakietu Aerokit Cup wyróżnia się spojlerem o zoptymalizowanym kształcie, nadającym „911” jeszcze więcej pewności siebie. Jego aerodynamicznym odpowiednikiem jest tylne skrzydło, również należące do zestawu Aerokit Cup. Ekskluzywny charakter limitowanej serii podkreślają widoczne po otwarciu drzwi listwy progowe ze stali nierdzewnej, z podświetlonym na czerwono napisem „911 Carrera S – Martini Racing Edition”. W kabinie uwagę zwracają akcenty deski rozdzielczej w kolorze nadwozia, emblemat „Martini Racing Edition”, sportowa kierownica oraz montowany w standardzie pakiet Sport Chrono w skład którego wchodzi między innymi kontrola szybkiego startu (Launch Control) oraz dynamiczne mocowanie silnika, stające na przeciw siłom bezwładności. Listę bogatego wyposażenia seryjnego uzupełniają takie elementy jak Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacji, nagłośnienie Bose, obrotomierz z czarną tarczą oraz sterowane elektrycznie fotele obszyte czarną skórą.

Strefa hotelowa

Hotel Uroczysko SPA & BUSINESS*** to czterogwiazdkowy nowoczesny obiekt w Kielcach, który urzeka elegancją, ale i wysokim standardem oferowanych usług. To tutaj po dniu pełnym wrażeń oraz emocji podsumujemy całodniowe testy, z przyjemnością wymieniając się wspólnymi doświadczeniami na temat poszczególnych modeli samochodów i nie tylko! Zapraszamy także do chwili relaksu w niesamowitej strefie SPA!

Partnerzy

ORGANIZATORZY

Fleet Meeting logodriving experience logo

RELACJE FILMOWE Z POPRZEDNICH EDYCJI