ziamek_180_212_95

Tomasz Ziamek

Firma: Drozapol - Profil S.A.

Stanowisko: zastępca dyrektora ds. inwestycji i środków transportu

Kariera za kierownicą zaczęła się od skubnięcia ojcu kluczyków od syrenki 104, to dopiero był przejazd po osiedlu, miałem wtedy 16 lat. Potem już szkoła samochodowa i prawo jazdy, Volvo 245, ukochany klasyk, potem wojsko, sanitarka Tarpan Honker z silnikiem 1500 cm3, moc zabijała. Prawko kat. „C”, jazda z ładunkami po Polsce, wyjazdy po Europie. Potem rodzina i od 2000 roku w Drozapolu, od samodzielnego pracownika ds. transportu do dzisiaj jako zastępca dyrektora ds. inwestycji i środków transportu. Zajmuje się wszystkim co ma koła w firmie, dba o stan techniczny, bezpieczeństwo, kupuje pojazdy, nadzoruje kierowców, stara się, by dbali o to, czym jeżdżą i bezpiecznie wracali do domów.

Wymarzone auto: Flotowy: bezpieczny, wygodny, ekonomiczny, bezawaryjny, tani, jeszcze go nie ma. Prywatnie: nadal czekam, na skrzyżowanie wyjątkowego jak Kennigsegg wygodnego i bezpiecznego jak Volvo XC 90, ładnego jak Opel Insignia, taniego jak Dacia Logan.

Hobby: Córki, żona, samochody, wędkarstwo.

Największy zawodowy sukces: Największy sukcesem w mojej pracy jest to, że mam szanse robić to, co kocham, i jeszcze mi za to płacą. A poważnie, to najważniejsze jest dla mnie to, by wszyscy zawsze bezpiecznie wracali, od początku mojej pracy tak jest i zrobię wszystko, by tak było zawsze. Zajęcie II miejsca w II edycji ECO Fleet Managera.

Print Friendly