mieczkowski_180_212_95

Wojciech Mieczkowski

Firma: General Motors Poland

Stanowisko: Dyrektor Zarządzający

W firmie General Motors Poland od 1994 roku. Większość kariery związana z działem sprzedaży, początkowo jako regionalny kierownik, następnie odpowiedzialny za Program Certyfikowanych Samochodów Używanych w ramach sieci Opel i przygotowanie targów motoryzacyjnych. Od 2002 roku kierownik sprzedaży flotowej i samochodów dostawczych, a następnie kierownik sprzedaży Opel. W latach 2006–2009 odpowiedzialny za wielomarkowy dział obsługi posprzedażnej Opel, Chevrolet i Saab. Od 2009 roku na stanowisku dyrektora obsługi posprzedażnej Opel. W 2010 roku powrót do działu sprzedaży na stanowisko dyrektora sprzedaży Opel.

Wymarzone auto: Sportowy i najchętniej w wersji cabrio. A taki w Oplu właśnie pojawia się na horyzoncie, zatem może już niedługo.

Hobby: Od kilku lat z ogromną przyjemnością spędzam kilka godzin tygodniowo na kortach tenisowych. O popularności tego sportu w branży samochodowej może świadczyć corocznie organizowany turniej dealerów samochodowych Dealer Cup, w którym brałem udział już trzykrotnie.

Największy zawodowy sukces: W ciągu 17 lat pracy w GM Poland można wymienić wiele osiągnięć, które w sposób mierzalny można określić jako sukces. Udział w rynku, liczba sprzedanych samochodów do jednego klienta czy uruchomiony nowy program. Ale sukcesy buduje się przede wszystkim w oparciu o dobre kontakty międzyludzkie. Za swój sukces uznaję to, iż po tylu latach współpracy relacje z naszymi dealerami mogę uznać za bardzo dobre, a z wieloma wręcz przyjacielskie.

Print Friendly