Nowości
Fiat Tipo hatchback (22 czerwca, 2017)
Alfa Romeo Stelvio (22 czerwca, 2017)
Hyundai IONIQ (22 czerwca, 2017)
Najlepsze silniki 2017 roku (22 czerwca, 2017)

25-lecie PZPM

INFORMACJE OGÓLNE

Fleet Meetings Oficjalnym Partnerem obchodów 25 – lecia PZPM

Konferencja „E-Bus. Praktyczne aspekty elektryfikacji transportu publicznego” organizowana 30 marca br. przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Energii oraz Polski Fundusz Rozwoju, była jednym z ważniejszych wydarzeń w ramach obchodów jubileuszu 25 – lecia PZPM. Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy dumni, że firma Fleet Meetings została partnerem obchodów jubileuszowego roku Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.

W ramach obchodów odbędzie się szereg konferencji, debat i spotkań, na których będziemy obecni, a z których relację będą mogli Państwo przeczytać w miesięczniku Fleet i na stronie www.fleet.com.pl.

W ramach wspólnych działań, Fleet Meetings i Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego ustaliły, że wzajemnie będą się wspierać w realizowanych przez siebie projektach wydawniczych. Redakcja miesięcznika Fleet będzie brała udział przy współtworzeniu „Rocznika Branży Motoryzacyjnej 2017” wydawanego przez PZPM, natomiast Związek wesprze wiedzą swoich ekspertów publikację „Fleet – Napędy Alternatywne”. Zwieńczeniem  obchodów jubileuszowego roku będzie premiera wspólnego Badania Flotowego, która będzie miała miejsce 22 listopada br. w Warszawie podczas IX Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2017.

FLEET. NAPĘDY ALTERNATYWNE

FLEET WYDANIE SPECJALNE - SAMOCHODY Z NAPĘDEM ALTERNATYWNYM

PRZYSZŁOŚĆ MOTORYZACJI – MOTORYZACJA PRZYSZŁOŚCI

Na naszych oczach zmienia się motoryzacja. Wciąż dominują silniki spalinowe, ale przyszłość tego rozwiązania, podobnie jak przyszłość paliw kopalnych, jest niepewna. Jest to ciekawy i ważny temat na nasze czasy. Ekologia w biznesie jest już obecna i istotna w dla rozwoju przedsiębiorstw. Angażowanie się w ekologiczną działalność przynosi firmom korzyści – nie tylko w postaci lepszego wizerunku, ale również oszczędności finansowe.

Szczególnie w motoryzacji temat jest nam bliski, dlatego redakcja magazynu Fleet wraz z ekspertami z Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego pracuje nad wyjątkowa publikacją, traktującą wyłącznie o samochodach z napędami alternatywnym. Samochody elektryczne, hybrydowe, typu Plug-In, wodorowe, aż po samochody autonomiczne. W naszej publikacji przedstawimy ofertę importerów na tego rodzaju samochody i to zarówno na samochody osobowe, użytkowe jak i transport miejski.

W publikacji przedstawimy case study z dotychczasowych praktyk w polskich firmach. Przybliżymy oferty firm CFM, rozwiązania finansowe, plany ministerstwa na rozwój stacji szybkiego ładowania i inicjatywy samorządowe. Przedstawimy również tendencje i kierunki rozwoju krajów UE.

ROCZNIK BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Redakcja miesięcznika Fleet bierze udział przy współtworzeniu „Rocznika Branży Motoryzacyjnej 2017”.

JUBILEUSZ PZPM NA FLEET MARKET

Kulminacyjne obchody jubileuszu 25-lecia Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, odbędą się podczas IX Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych – Fleet Market 2017, w dniu 22 listopada 2017r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie (www.fleetmarket.pl).

RAPORT SPECJALNY

Redakcja magazynu Fleet przy współpracy z ekspertami Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego opracuje badanie rynku motoryzacyjnego.

INNE PUBLIKACJE

Szczegóły już wkrótce.